Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej / 24.01.2020

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej, który odbędzie się 24 stycznia 2020 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze.

Celem koncertu jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Wiktorii, która w połowie wakacji poprzedniego roku poważnie zachorowała. Rozpoznano u niej złośliwy nowotwór układu chłonnego - chłoniaka Hodgkina w III stopniu zaawansowania. Wiktoria jest aktualne w trakcie czwartego z sześciu cykli chemioterapii, a do uzyskania pełnego zdrowia czeka ją jeszcze kosztowna rehabilitacja.


24 stycznia w Sali Widowiskowej JCK usłyszymy wspaniałych wokalistów i instrumentalistów jeleniogórskiej sceny muzycznej w składzie:

- zespół TorcidoTango - https://www.facebook.com/TangoTorcido/

- Milena Paszkowska, Ewa Kobielska - https://m.facebook.com/EwaMilena-2311062935830293/ Hubert Cel i Mateusz Wójcik

A także gości specjalnych : 

SHANDY & EVA - Shandrelica CASPER i Ewa ŻMIJEWSKA - https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Wydarzenie poprowadzi Robert Mania.

Bilet/cegiełka o wartości 25 zł do nabycia od 15 stycznia:
- w sekretariacie i kasach JCK ul. Bankowa 28/30,
- pod numerem telefonu 537 071 283
- u promotorów : Ewa Szulczyńska, Jowita Małenda
- na 2 godziny przed koncertem w JCK ul. Bankowa 28/30

Ilość miejsc ograniczona!

Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA | 20-25 listopada 2020
Nasz tegoroczny idiom: RAZEM! DOKĄD? nabrał nowego znaczenia. Stał się drogowskazem do zastanowienia nad kolejnymi „niewidzialnymi” zagrożeniami, które opanowują nasz świat.  Mamy dla Was też bardzo ważną informację. Tegoroczna edycja nie jest odwołana! Spotkamy się w listopadzie 2020 roku! Kiedy dokładnie?  Nowy termin festiwalu to 20-25.11.2020!
Stand-up: Błażej Krajewski
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni. Błażej zaprezentuje swój najnowszy program pt. "Komedia Pomyłek"  poza Nim na scenie pojawi się także support.