Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej / 24.01.2020

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej, który odbędzie się 24 stycznia 2020 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze.

Celem koncertu jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Wiktorii, która w połowie wakacji poprzedniego roku poważnie zachorowała. Rozpoznano u niej złośliwy nowotwór układu chłonnego - chłoniaka Hodgkina w III stopniu zaawansowania. Wiktoria jest aktualne w trakcie czwartego z sześciu cykli chemioterapii, a do uzyskania pełnego zdrowia czeka ją jeszcze kosztowna rehabilitacja.


24 stycznia w Sali Widowiskowej JCK usłyszymy wspaniałych wokalistów i instrumentalistów jeleniogórskiej sceny muzycznej w składzie:

- zespół TorcidoTango - https://www.facebook.com/TangoTorcido/

- Milena Paszkowska, Ewa Kobielska - https://m.facebook.com/EwaMilena-2311062935830293/ Hubert Cel i Mateusz Wójcik

A także gości specjalnych : 

SHANDY & EVA - Shandrelica CASPER i Ewa ŻMIJEWSKA - https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Wydarzenie poprowadzi Robert Mania.

Bilet/cegiełka o wartości 25 zł do nabycia od 15 stycznia:
- w sekretariacie i kasach JCK ul. Bankowa 28/30,
- pod numerem telefonu 537 071 283
- u promotorów : Ewa Szulczyńska, Jowita Małenda
- na 2 godziny przed koncertem w JCK ul. Bankowa 28/30

Ilość miejsc ograniczona!

Spektakl "Ósmy dzień tygodnia" / 19.12.2019
"Ósmy dzień tygodnia" to historia dwojga młodych ludzi, Agnieszki i Piotra, pary kochanków, która w obecnej Polsce rozpaczliwie poszukuje odrobiny prywatności. Ale w szarejrzeczywistości odnalezienie jakiejkolwiek nadziei na godne życie jest równie niemożliwe jak zdobycie dla siebie jakiegoś kąta. To spektakl o Polsce, o której się nie mówi. Nie ma miejsca na mydlenie oczu, widzimy tragizm i dramat ludzi tytułowego ósmego dnia tygodnia. Każdy z bohaterów czeka na własne wybawienie.
Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
Jeleniogórskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza zespoły klasowe ze szkół podstawowych powiatu jeleniogórskiego do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zgłoszenia uczestnictwa do 13 listopada, na gotowe szopki czekamy do 10 grudnia.