Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej / 24.01.2020

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla Wiktorii Szulczyńskiej, który odbędzie się 24 stycznia 2020 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze.

Celem koncertu jest zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Wiktorii, która w połowie wakacji poprzedniego roku poważnie zachorowała. Rozpoznano u niej złośliwy nowotwór układu chłonnego - chłoniaka Hodgkina w III stopniu zaawansowania. Wiktoria jest aktualne w trakcie czwartego z sześciu cykli chemioterapii, a do uzyskania pełnego zdrowia czeka ją jeszcze kosztowna rehabilitacja.


24 stycznia w Sali Widowiskowej JCK usłyszymy wspaniałych wokalistów i instrumentalistów jeleniogórskiej sceny muzycznej w składzie:

- zespół TorcidoTango - https://www.facebook.com/TangoTorcido/

- Milena Paszkowska, Ewa Kobielska - https://m.facebook.com/EwaMilena-2311062935830293/ Hubert Cel i Mateusz Wójcik

A także gości specjalnych : 

SHANDY & EVA - Shandrelica CASPER i Ewa ŻMIJEWSKA - https://www.facebook.com/shandyandevamusic/

Wydarzenie poprowadzi Robert Mania.

Bilet/cegiełka o wartości 25 zł do nabycia od 15 stycznia:
- w sekretariacie i kasach JCK ul. Bankowa 28/30,
- pod numerem telefonu 537 071 283
- u promotorów : Ewa Szulczyńska, Jowita Małenda
- na 2 godziny przed koncertem w JCK ul. Bankowa 28/30

Ilość miejsc ograniczona!

Koncert: Ania Rusowicz / 18.01.2020
Zapraszamy Was w bigbitowo-rockową muzyczną podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.  Ania Rusowicz - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”.
5. Dolnośląski Konkurs Fotografii Mobilnej "Obok mnie"
KONKURS JEST ADRESOWANY DO DZIECI I MŁODZIEŻY. Celem konkursu jest zaprezentowanie wizualnej wrażliwości dzieci i młodzieży na otaczającą je rzeczywistość w postaci wystawy. W czasach cyfryzacji fotografii, dostępności i łatwości zapisu tego, co jest „obok” za pomocą chociażby telefonu komórkowego, dorośli mają możliwość obejrzenia świata z perspektywy bardzo młodego człowieka.