pracownie

ZAPISY DO SEKCJI I PRACOWNI JCK na rok szkolny 2023/2024


Szanowni Państwo !
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych PRACOWNIACH EDUKACYJNYCH. W wyniku połączenia trzech placówek - Jeleniogórskiego Centrum Kultury - sobieszowskiego Muflona oraz cieplickiej Przystani Twórczej, oferta zajęć edukacyjnych została znacznie poszerzona  i mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo interesujące dla siebie propozycje.

Obowiązuje nowy system zapisów i opłat. Poniższy instruktaż przeprowadzi Państwa, przez nasz nowy system i w paru prostych krokach będzie można zapisać się do wszystkich pracowni artystycznych oraz rekreacyjnych.

Oferta przedstawiona jest kolorami w zależności od miejsca odbywania się zajęć:

CZARNY - Jck Relax i Jck Kwadart - ul. 1 Maja 60 / Bankowa 28/30

POMARAŃCZOWY - Jck Muflon - ul. Cieplicka 172 (Sobieszów)

CZERWONY - Jck Przystań Twórcza - ul. Cieplicka 74 (Cieplice)

    


Jak zapisać się do pracowni?
1. Po zapoznaniu się z naszą ofertą zakładka Pracownie  i wyborze konkretnej Pracowni należy przejść do zakładki Zapisy na zajęcia.


2. Opłaty w większości pracowni, będą uiszczane w systemie miesięcznym. Dotychczasowy system opłat w JCK opierał się na opłatach semestralnych, rezygnujemy z takiej formy płatności, na rzecz opłat comiesięcznych.

  • O przyjęciu do pracowni decyduje kolejność zgłoszeń (zapisów), pozostałe osoby zostają zapisane na listę rezerwową i są przyjmowane w momencie rezygnacji osób zakwalifikowanych. Uczestnicy mogą zapisywać się do pracowni w dowolnym terminie, po ustaleniu wolnych miejsc z instruktorem.
  • ZAJĘCIA W JCK PRZY UL.1MAJA 60 -  DLA DZIECI SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD POŁOWY WRZEŚNIA I KOŃCZĄ Z KOŃCEM MAJA. W CZASIE FERII ZIMOWYCH ORAZ DNI WOLNYCH USTAWOWO I ŚWIĄTECZNYCH ZAJĘCIA SĄ ODWOŁANE.
  • SEKCJE I PRACOWNIE DLA OSÓB DOROSŁYCH ROZPOCZYNAJĄ SIĘ WEDŁUG HARMONOGRAMU -  WRZEŚNIEŃ/PAŹDZIERNIK I KOŃCZĄ W CZERWCU.