Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się w programem. 

Wiatr w żagle
Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej!

11 stycznia 2020r. 

Before 28. Finału WOŚP w Galerii Sudeckiej
w godz. 12.00 – 18.00

W programie:

  • występy magików,
  • pokazy ratownictwa medycznego,
  • na scenie – lokalne zespoły oraz oczywiście licytacje. 

12 stycznia 2020 

STUDIO WOŚP Jelenia Góra JCK
ul.Bankowa 28 – godz. 15.00 -19.00

Koncerty, wejścia na żywo, sztab WOŚP ZHP, licytacje

Wystąpią: CHAOS, UCZNIOWIE PRACOWNI WOKALNEJ RENATY KRYŃSKIEJ I TANECZNEJ GRZEGORZA GIGIELA Z MDK, ZESPÓŁ TANECZNY GRZEŚKI Z Karkonoskiego  Uniwersytetu Trzeciego Wieku,  KWARTET MATEUSZA, SŁAWOMIR DARUL,  ZESPÓŁ AGAT, KAZIMIERZ PICHLAK, JACEK SZRENIAWA

ORKIESTRA NA POLIGONIE godz. 10.00 – 15.00 
W programie:
Strzelanie z broni palnej, broni pneumatycznej, OFF-ROAD - Jazdy pojazdami 4x4, Jazdy wrakami, Paintball, Ognisko, Grochówkę

ZIMOWY PIKKNIK RODZINNY
Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze godz. 12.00 -15.00

Gry i zabawy harcerskie, w tym gra „Weź wiatr w żagle”, strzelnica, konkurencje rowerowe, loteria fantowa z nagrodami, licytacje i występy artystyczne na scenie.

„ŚWIATEŁKO DO NIEBA” – Plac Ratuszowy godz. 19.00 – 20.05
Pokaz Laserów i główna licytacja XXVII Finału WOŚP

 

 


 

Koncert: Ania Rusowicz / 18.01.2020
Zapraszamy Was w bigbitowo-rockową muzyczną podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.  Ania Rusowicz - polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK , kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”.
DKF repertuar na marzec 2020
Nasza mała Polska, Historia małżeńska, Oficer i szpieg, Poznajmy się jeszcze raz, Nasze miejsce na Ziemi czyli 5 świetnych filmów, które przygotowaliśmy dla Państwa w ramach marcowego DKF Klaps!