Zakup samochodu transportowo-osobowego

Jeleniogórskie Centrum Kultury informuje, że zrealizowało zadanie  pn. „Zakup samochodu transportowo -osobowego dla Jeleniogórskiego Centrum Kultury”. W ramach zadania został zakupiony w formie leasingu, samochód typu bus - marki Fiat Ducato. Wartość samochodu w dniu zakupu wyniosła 137 760,00 zł brutto.

Zakup był możliwy dzięki dotacji celowej udzielonej z budżetu miasta Jeleniej Góry w wysokości 30 000 zł, z której została zapłacona inicjacyjna rata leasingowa.

 

Projekt: "Razem w przyszłość"
„Razem w przyszłość!“ – dwuletni projekt zakładający intensywną współpracę partnerów: Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen oraz Gerhart-Hauptmann-Theater Görlitz-Zittau GmbH. W ramach tej współpracy planuje się szereg działań. Innowacyjnym rozwiązaniem jest ścisłe powiązanie większości działań w swoistą sieć współpracy w obszarze dwóch działań: muzyki i teatru.
"Rzemiosła ducha gór"
W ramach projektu odbędzie się kilka warsztatów, prelekcji i prezentacji ukierunkowanych na karkonoską kuchnię i rzemiosła, konkurs dla dzieci i trzydniowy jarmark świąteczny na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, który ukierunkowany będzie na prezentację lokalnej gastronomii, rzemiosł i muzyki z obu stron granicy. We wszystkich działaniach udział wezmą ludzie z Polski i Czech.