Zakup samochodu transportowo-osobowego

Jeleniogórskie Centrum Kultury informuje, że zrealizowało zadanie  pn. „Zakup samochodu transportowo -osobowego dla Jeleniogórskiego Centrum Kultury”. W ramach zadania został zakupiony w formie leasingu, samochód typu bus - marki Fiat Ducato. Wartość samochodu w dniu zakupu wyniosła 137 760,00 zł brutto.

Zakup był możliwy dzięki dotacji celowej udzielonej z budżetu miasta Jeleniej Góry w wysokości 30 000 zł, z której została zapłacona inicjacyjna rata leasingowa.

 

1+1=1
Projekt "1+1=1” obejmuje warsztaty dla chórów w Jeleniej Górze i w Libercu lub okolicy. Podczas warsztatów czescy i polscy uczestnicy (ok. 70 osób) doskonalić będą wspólnie umiejętności wokalne pod okiem doświadczonych prowadzących.
"Rzemiosła ducha gór"
W ramach projektu odbędzie się kilka warsztatów, prelekcji i prezentacji ukierunkowanych na karkonoską kuchnię i rzemiosła, konkurs dla dzieci i trzydniowy jarmark świąteczny na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, który ukierunkowany będzie na prezentację lokalnej gastronomii, rzemiosł i muzyki z obu stron granicy. We wszystkich działaniach udział wezmą ludzie z Polski i Czech.