Aktywna Kreatywna Sobota

AKTYWNA KREATYWNA SOBOTA

W czasie sobót dzieci się nudzą a to bardzo ważna rzecz u nas trudzą się, i też brudzą się, no i świetnie bawią się też, milusińscy. Dlatego kontynuujemy oryginalne, kreatywne działania dla dzieci, które uwielbiają spędzać wolny czas w sposób aktywny i niekonwencjonalny. Jedne działania pozostały jak uwielbiane przez dzieci  SZTUKU-PUKU czy MINECRAFT, ale również pojawiły się nowe jak CZARO-MAGI. Mamy nadzieję, iż Państwa pociechy zainteresują się naszymi sobotnimi spotkaniami wirtualnymi w plastycznych sztukach i magicznych uchach. 

SZTUKU-PUKU – plastyka dla poszukujących (6-11 lat)
Autorska pracownia Izabeli Ossowskiej - Markowskiej. Plastyka niekonwencjonalna, znakomite pomysły, wykorzystywanie oryginalnych materiałów plastycznych. Prace przestrzenne, niepowtarzalne, zadziwiające kolorem i formą. Znakomita zabawa podczas zajęć i fantastyczne dzieła wykonane przez dzieci, które mogą stać się zarówno przedmiotami do zabawy jak i do ozdoby. 

TERMINY ZAJĘĆ:
19.02.2022 


Zajęcia odbywają się JCK przy ul. 1 Maja 60 w sali nr 102
Zajęcia w godzinach 11.00 - 13.00
Cena zajęć (2 h) - 40.00 PLN

MINECRAFT – zajęcia z komputerem
Program opracowany i przeprowadzony przez Cyberjelonki. Zajęcia komputerowe podczas których będziemy explorować różne miejsca, przenosić się w czasie, budować niezwykłe przestrzenie. Dzieci będą też na zakończenie częstowane deserem w postaci mini-gier.
Cyberjelonki zajmują się m.in. nauką programowania komputerowego dla dzieci. Ostatnią ich inicjatywą jest wdrażany obecnie projekt „Akademia Ja” dotyczący pracy z emocjami u dzieci.
Kontakt: Cyberjelonki Mariusz Wierzchoń tel. 665 336 011, facebook.com/cyberjelonki/        

Zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Grupa może liczyć maksymalnie 12 osób 

TERMINY ZAJĘĆ:
MINECRAFT I  26 lutego 2022
 


Godziny spotkań:
Grupa I  – godz. 10.00 – 11.30
Grupa II- godz. 11.45 – 13.15 (utworzy się gdy zapisze się na zajęcia minimum 6 osób)
Zajęcia odbywają się w sali nr 107 w JCK przy ul. 1 Maja 60
Cena zajęć (1,5 h) – 40.00 PLN

CZARO-MAGI
Magic Events, to dwóch utalentowanych iluzjonistów, których połączyła pasja. Magicy Jarek i Michał uwielbiają to co robią, a publiczność z ich występów wychodzi zawsze rozbawiona i zachwycona. Wieloletnie doświadczenie zbierane podczas występów na imprezach okolicznościowych, festynach, oraz festiwalach pozwala im dopasować się do każdego rodzaju publiczności, dzięki temu uwielbiają ich wszyscy w wieku od lat 4 do 104. Występy w szkołach i przedszkolach owocowały doświadczeniem w pracy z dziećmi, dlatego też grupa Magic Events zdecydowała się podzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami z młodym pokoleniem, które chciałoby pójść w ich ślady, podczas warsztatów iluzji oraz sztuki cyrkowej o nazwie „CzaroMagi” 

Poznanie tajników magii i sztuki cyrkowej. Warsztaty są skierowane do dzieci by mogły kształtować wszechstronnie umiejętności manualne, koncentrację i twórczo w ciekawy sposób poznały elementy sztuki scenicznej. Nauczą się pokonywać tremę I w nie ograniczającej formie będą mogły wyrażać siebie. Sztuczki I zagadki liczbowe staną się niewątpliwie wspaniałym atutem by zabłysnąć w niejednym towarzystwie.

TERMINY ZAJĘĆ:

19.02.2022 12:30

26.02.2022 12:30

30 zł za zajęcia.

Cena zajęć – 30.00 PLN


Forma zapisów i sposoby płatności:
Czynnością pierwszą i podstawową jest zapisanie dziecka na zajęcia poprzez stronę internetową JCK i założenie konta. Każdorazowo trzeba zapisać się na poszczególne zajęcia (dotyczy to głównie zajęć SZTUKU-PUKU I, II, III,IV i Minecraft I, II, III) Prosimy później dokonać opłaty poprzez przelew 24 lub kartą płatniczą i gotówką  w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60 między godziną 10.00-18.00 (liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona i nie ma możliwości wprowadzania list rezerwowych.)

Zapisy na KREATYWNĄ AKTYWNĄ SOBOTĘ W JCK powinny być dokonywane z tygodniowym wyprzedzeniem przed datą rozpoczęcia zajęć (jest to konieczne z uwagi na przygotowanie instruktora do zajęć).dekoracji.

Alchemiczna Pracownia Fotograficzna
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy maja ochotę poznać tajniki tradycyjnych procesów fotograficznych. Są one wprowadzeniem do fotografii jako dziedziny wszechstronnej wypowiedzi twórczej, nie ograniczającej się wyłącznie do współczesnych - cyfrowych metod rejestracji obrazu.
Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska
Klasyka Hiszpańska Jest to unikalne połączenie elegancji klasycznego baletu i dynamicznego, nacechowanego emocjami flamenco. Żaden z innych tańców nie łączy w sobie tak spójnie tych przeciwstawnych cech. Modern Flamenco Styl inspirowany klasycznym tańcem flamenco, uzupełniony elementami tańca współczesnego.