Aktywna Kreatywna Sobota

SZTUKU-PUKU – plastyka dla poszukujących

Autorska pracownia Izabeli Ossowskiej - Markowskiej. Plastyka niekonwencjonalna, znakomite pomysły, wykorzystywanie oryginalnych materiałów plastycznych. Prace przestrzenne, niepowtarzalne, zadziwiające kolorem i formą. Znakomita zabawa podczas zajęć  i fantastyczne  dzieła  wykonane przez dzieci, które mogą stać się zarówno przedmiotami do zabawy jak i dekoracji.

Terminy zajęć:

  • 21.10.
  • 11.11.
  • 09.12.

W soboty
11.00 – 13.00

Sala 102

Cena zajęć – 50.00 PLN


CZARO-MAGI
Magic Events, to dwóch utalentowanych iluzjonistów, których połączyła pasja. Magicy Jarek i Michał uwielbiają to co robią, a publiczność z ich występów wychodzi zawsze rozbawiona i zachwycona. Wieloletnie doświadczenie zbierane podczas występów na imprezach okolicznościowych, festynach, oraz festiwalach pozwala im dopasować się do każdego rodzaju publiczności, dzięki temu uwielbiają ich wszyscy w wieku od lat 4 do 104. Występy w szkołach i przedszkolach owocowały doświadczeniem w pracy z dziećmi, dlatego też grupa Magic Events zdecydowała się podzielić swoim doświadczeniem i umiejętnościami z młodym pokoleniem, które chciałoby pójść w ich ślady, podczas warsztatów iluzji oraz sztuki cyrkowej o nazwie „CzaroMagi” 

Poznanie tajników magii i sztuki cyrkowej. Warsztaty są skierowane do dzieci by mogły kształtować wszechstronnie umiejętności manualne, koncentrację i twórczo w ciekawy sposób poznały elementy sztuki scenicznej. Nauczą się pokonywać tremę I w nie ograniczającej formie będą mogły wyrażać siebie. Sztuczki I zagadki liczbowe staną się niewątpliwie wspaniałym atutem by zabłysnąć w niejednym towarzystwie.

TERMINY ZAJĘĆ: 

14.10.2023
28.10.2023
04.11.2023
18.11.2023


W soboty
10.00 – 12.30

Sala 108

Cena zajęć – 50.00 PLN


 

Forma zapisów i sposoby płatności:
Czynnością pierwszą i podstawową jest zapisanie dziecka na zajęcia poprzez stronę internetową JCK i założenie konta. Każdorazowo trzeba zapisać się na poszczególne zajęcia. Prosimy później dokonać opłaty poprzez przelew 24 lub kartą płatniczą i gotówką  w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60 między godziną 10.00-18.00 (liczba miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona i nie ma możliwości wprowadzania list rezerwowych.)

Zapisy na KREATYWNĄ AKTYWNĄ SOBOTĘ W JCK powinny być dokonywane z tygodniowym wyprzedzeniem przed datą rozpoczęcia zajęć (jest to konieczne z uwagi na przygotowanie instruktora do zajęć).

Mały Teatr Tańca
W strukturach Małej Akademii Baletu od 2018 roku działa grupa Mały Teatr Tańca, tworzą go małe baletnice wyłonione ze wszystkich grup tanecznych. MTT jest miejscem twórczym, rozwijającym wyobraźnię i doskonalącym technikę baletową.
Zajęcia musicalowe – taniec , śpiew , teatr – „TAKT”