Koncert: Anita Lipnicka | 26.04.2024

Zapraszamy serdecznie na koncert!

Anita Lipnicka - Śnienie
26 kwietnia 2024, godz.: 19:00
Sala Widowiskowa JCK 


Po 6 latach od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! O tym, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się z jej nowej płyty zatytułowanej "Śnienie", która swoją premierę miała 3 listopada 2023. Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyruszy w trasę, by odwiedzić z koncertami ponad 40 miast w całej Polsce! Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków. "Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!" - tak swoje występy zapowiada Anita. 


Anita Lipnicka - wokal 
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe 
Bartek Miarka - gitary 
Kamil Pełka - bas 
Łukasz Sobolak - perkusja 
Bartosz Pernal - puzon 
Dominik Gawroński - trąbka 
Mateusz Sołtysik - realizacja dźwięku 
Piotr Mrowiec - realizacja światła 
Paweł Talaga - scenografia, kostiumy


Bilety: 145 zł w przedsprzedaży, dostępne online na stronie www.bilety.jck.pl oraz stacjonarnie w kasie biletowej JCK, ul. Bankowa 28/30 oraz 1 Maja 60!

Koncert online: Karolina Czarnecka | Otwarcie Festiwalu PESTKA 2021
Ze względu na panujące obostrzenia zapraszamy wszystkich na oglądania streamu z otwarcia XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021! Oglądać można z każdego miejsca świata, z domu, z pracy, z ogródka, gdzie tylko chcecie 
Koncert: Tymon Tymański - Republika | 12.01.2024
"REPUBLIKA" to projekt Tymona Tymańskiego, w którym trójmiejski artysta podjął się muzycznej konfrontacji z nowofalową legendą lat 80.