Warsztaty Muzyczne  “Krokusowa Orkiestra Jazzowa” - Zapisy!

Warsztaty Muzyczne  “Krokusowa Orkiestra Jazzowa”

Wszystkich młodych muzyków instrumentalistów (trąbka, klarnet, saksofon, tuba, flet, gitara, instrumenty klawiszowe, smyczkowe, gitara, bas, perkusja) a także wokalistów zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach muzycznych “Krokusowa Orkiestra Jazzowa” w Jeleniej Górze.

Warsztaty skierowane są do wszystkich śpiewających i grających, bez względu na poziom zaawansowania. W trakcie zajęć pracować będziemy nad repertuarem, rozwijać muzyczny talent, wrażliwość i kreatywność. W ramach zajęć warsztatowych odbywać się będą próby jazzowej orkiestry, podczas których uczestnicy będą zgłębiać zagadnienie związane z muzyką i grą w zespole takie jak swing, feeling, artykulacja, praca nad brzmieniem czy improwizacja. 

Zajęcia poprowadzą muzycy i pedagodzy: Jakub Olejnik, Łukasz Perek i Jacek Szreniawa.

Warsztaty odbędą się w dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2023 roku w Jeleniogórskim Centrum Kultury MUFLON w Jeleniej Górze.

Finałem warsztatów będzie koncert Krokusowej Orkiestry Jazzowej, który odbędzie się w Sali JCK MUFLON w Jeleniej Górze, ul.Cieplicka 172  3 grudnia 2023.

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową należy wysłać w wersji elektronicznej na adres krokus.jazz@gmail.com wpisując KOJ w temacie wiadomości. Na zgłoszenia czekamy do 27 listopada.

KARTA ZGŁOSZENIOWA: pobierz tutaj

O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń jednak organizatorzy zastrzegają wybór uczestników w przypadku wielu zgłoszeń osób, grających na takich samych instrumentach lub wokalistów.

DKF Klaps w PAŹDZIERNIKU | repertuar
Koncert online: Karolina Czarnecka | Otwarcie Festiwalu PESTKA 2021
Ze względu na panujące obostrzenia zapraszamy wszystkich na oglądania streamu z otwarcia XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021! Oglądać można z każdego miejsca świata, z domu, z pracy, z ogródka, gdzie tylko chcecie