MAŁPA & PLAN BE | Piknik Profilaktyczny | 12.10.2023

Zapraszamy na niezwykły PIKNIK PROFILAKTYCZNY!

DARMOWY KONCERT: Łukasz "Małpa" Małkiewicz & PlanBe

Data: 12 PAŹDZIERNIKA 2023

Godzina: 10:00 - 19:00

Miejsce: JELENIA GÓRA, Plac Ratuszowy

Czy coś Cię dręczy? Czy potrzebujesz wsparcia? A może masz chęć pomóc tym, którzy walczą z uzależnieniami? Przyjdź na nasz Piknik Profilaktyczny w czwartek, 12 października, na Placu Ratuszowym!

Nasz zespół specjalistów i serdeczni wolontariusze z organizacji dedykowanych młodzieży chętnie Cię przywita! Będziemy dostępni od godziny 10:00 do 17:00, gotowi do rozmowy, pomocy i wsparcia.

A to nie koniec atrakcji! Wieczorem zapraszamy na niezapomniane koncerty:

17:00 – „Małpa” Łukasz "Małpa" Małkiewicz

18:00 – „Plan Be” PlanBe

Wstęp jest całkowicie BEZPŁATNY! Nie przegap takiej okazji!

Nasz projekt ma na celu promowanie zdrowego stylu życia, zwalczanie uzależnień oraz podkreślanie znaczenia profilaktyki w obszarze zdrowia psychicznego młodzieży. W ciągu dnia, specjalnie przygotowane stoiska będą pełne informacji, porad i konsultacji oferowanych przez naszych partnerów, którzy zawodowo i społecznie angażują się w te ważne tematy.

Dołącz do nas, aby razem tworzyć zdrowsze i bardziej świadome społeczeństwo! Zapraszamy Cię i Twoich przyjaciół na niezapomniany dzień pełen wsparcia i rozrywki!  #PiknikProfilaktyczny #JeleniaGóra #ZdrowyStylŻycia

Miasto Jelenia Góra

Zadanie realizowane z funduszu alkoholowego Miasta Jeleniej Góry.

Art&Glass Festiwal | MARGARET | 03.09.2022
Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, a zarazem jedna z najbardziej popularnych artystek młodego pokolenia. Na swoim koncie ma pięć studyjnych albumów, w tym dwa - „Add The Blonde” (2014) i „ Just The Two of Us” (2015) - nagrodzone platyną.
Galeria Pod Brązowym Jeleniem - wystawa | 05.02.2021
Szanowni Państwo, W galerii Pod Brązowym Jeleniem w Jeleniogórskim Centrum Kultury zawisła wystawa zdjęć z czterech edycji warsztatów rzemiosła artystycznego oraz warsztatów eko dla dzieci i młodzieży. Warsztaty zrealizowane były w ramach działań projektu polsko-niemieckiego Partnerzy z Kulturą II. Dziękujemy Interreg PL-SN 2014-2020 !