Teatr Verbum "TANGO" | 06.09.2023

Już 6 września o godz. 18.00 JCK serdecznie zaprasza na  spektakl „Tango”, który jest kolejną propozycją Teatru VERBUM działającego od kilku sezonów w JCK w Jeleniej Górze. 
Spektakl TANGO w wykonaniu aktorów jeleniogórskiego Teatru VEBUM jest próbą odpowiedzi na pytanie: kim jesteśmy i jak postrzegamy siebie w kontekście społeczności, w której sami tworzymy rzeczywistość. 

Zgubne skutki dwóch przeciwstawnych postaw, które są w stanie doprowadzić zarówno do zaniku etyki, jak i do upowszechnienia brutalności. Ostrzeżeniem przed zniszczeniem wybitnej jednostki przez brutalną, totalitarną siłę, a także jako przestrogą przed niszczącymi świat ludzkich wartości konformizmem, nihilizmem i anarchią. 

Reżyseria, scenografia, oprawa graficzna: Krzysztof Rogacewicz.

Opracowanie muzyczne: Krzysztof Rogacewicz. 

Występują: Alicja Granda (Artur), Katarzyna Tkacz (Eleonora), Krzysztof Witkowiak (Stomil), Nina Znamienkiewicz (Babcia), Zbigniew Warwaszyński (Eugeniusz), Joanna Dawidowicz (Edek), Iwona Skoblińska (Ala), Helena Wiśniewska (Aktywna). 

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariatach JCK oraz na stronie internetowej bilety.jck.pl 

Piotr Bałtroczyk Stand Up | 12-13.03.2020
Piotr Bałtroczyk wraca do Jeleniej Góry! Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego spotkania z nim.
Kabaret Chyba w programie "4" | 16.09.2023
Kabaret Chyba zaprasza na znakomity komediowy wieczór! Pochodzący z Wrocławia artyści to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem scenicznym i telewizyjnym.