JCK MUFLON – nauka gry na gitarze

JCK MUFLON – nauka gry na gitarze
I grupa wtorki godz. 16:00-16:45
II grupa piątki godz. 15:00-15:45

Początek zajęć: 5 września 2023

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

Zajęcia prowadzi Marcin Sweklej – muzyk, gitarzysta, akustyk.

 

Podczas zajęć uczestnicy nauczą się podstaw akordowej gry na gitarze (akompaniament), strojenia gitary, wstępu do improwizowanej gry, poznają też skale muzyczne. Dla początkujących zapoznanie z budową instrumentu, techniki prawej i lewej ręki. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego instrumentu.

 

Opłata za zajęcia: 150 zł miesięcznie.

JCK Muflon, ul. Cieplicka 172, sala widowiskowa

Pracownia Ceramiki Artystycznej i Użytkowej
Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne z zakresu ceramiki unikatowej i artystycznej. Techniki lepienia: ręczne, na kole garncarskim, masy lejne w formach gipsowych; techniki zdobienia: szkliwa, angoby, farby ceramiczne. Wypały w piecu elektrycznym oraz  plenerowe wypały w piecach wypalanych drewnem i gazem .Poznanie japońskiej techniki RAKU.
Teatr Odnaleziony
„W dusznym i często klaustrofobicznym klimacie teatralnym Jeleniej Góry, Teatr Odnaleziony jest powiewem świeżego powietrza. Stanowi miejsce otwarte dla młodych ludzi, ale nie tylko. Nie jest hermetyczny, ale też nie proponuje banalnych fabuł, które mają wyłącznie ściągnąć jak najwięcej ludzi. Teatr Odnaleziony jest niepowtarzalnym projektem, który na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.”