ART & GLASS FESTIVAL 2-3 września 2023 | ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW

ART & GLASS FESTIVAL 2-3 września 2023 r.

ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW

Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła, który odbywał się co roku w Jeleniej Górze, na przełomie czerwca i lipca.

Rosnące zainteresowanie imprezą, zwiększająca się liczba wystawców i rzemieślników oraz potrzeba rozwoju programu spowodowała, że postanowiliśmy drugi rok z rzędu wpisać Festiwal w tradycyjne święto miasta jakim jest Wrzesień Jeleniogórski. W programie, jak zwykle, dominować będą: pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz stanowiska handlowe związane ze szkłem, ceramiką i metalem.Niebagatelne znaczenie będzie też miał program estradowy w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny, który podziwiać będą mogły tysiące jeleniogórzan i turystów.

Jak złożyć ofertę i zgłosić się jako wystawca?

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA oraz KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ:

Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną na adres:

Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail: impresariat@jck.pl – najpóźniej do 10 sierpnia 2023 r.

Samo dostarczenie Karty Zgłoszenia nie jest równoznaczne z przyjęciem podmiotu do uczestnictwa w festiwalu . Organizator na podstawie przesłanych kart zgłoszenia (po analizie oferty i zakładanego kształtu artystycznego imprezy) zaprosi do udziału wybranych uczestników. Podmioty zakwalifikowane do uczestnictwa w festiwalu będą powiadamiane sukcesywnie w miarę napływających zgłoszeń (najpóźniej do 16.08.2023 r). W przypadku ofert zbliżonych poziomem i rodzajem, o przyjęciu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505 389 781

Projekt „Kultura tradycji, tradycje kultury” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 przy współudziale miasta Jelenia Góra.

 

Warsztat empatii historycznej – metoda AVATARA
W ramach projektu „Spotkajmy się” zapraszamy na warsztat empatii historycznej, który odbędzie się w 26.07. Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. 1 Maja 60 w Sali Kameralnej w godzinach 17:00 - 19:00.
Kabaretu Młodych Panów – „Co się stało?” | 30.06.2023
Wiecznie Młodzi Panowie zapraszają na swój najnowszy program. Wybuchowa mieszanka śląskiego poczucia humoru i teatralnego zacięcia a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem w stylu Kabaretu Młodych Panów. Skąd wziął się tytuł programu? Co się stało? Dowiecie się na występie.