Pracownia Sztuk Plastycznych Małego Człowieka

czwartek
godz. 15:45 – 16:45 / grupa I – kl. II i III/
godz. 17:00 – 18:00 / grupa II – „0” – kl. I/

Początek zajęć: 5 października 2023

Instruktor: Maria Szubart – pracownik JCK. Od kilkunastu lat prowadzi autorską pracownię sztuk plastycznych dla dzieci. Sztuką dziecka fascynuje się zarówno w rozumieniu terapeutycznym, jak i w wymiarze  artystycznym. Długoletnia szefowa Galerii pod Brązowym Jeleniem. Autorka warsztatów plastycznych dla dzieci i dorosłych, a także projektów scenograficznych.

Program:
Zadaniem pracowni jest poznanie różnorodnych technik plastycznych i sposobów posługiwania się nimi. Tradycyjne i niekonwencjonalne materiały plastyczne rozwijają świadomość plastyczną, a zadania ocierające się o arteterapię pozwalają lepiej poznać dziecko i jego świat. Tu spotykają się wyobraźnia, wrażliwość, swoboda artystyczna i nieograniczone możliwości eksperymentowania, zaczarowane tematy zajęć, poważne i niepoważne wyznania twórcze, brudne ręce i radosne dzieci.
Zajęcia dla wszystkich dzieci lubiących „rysować”, oraz dla tych, którym z różnych przyczyn zalecane są ćwiczenia manualne.

Odpłatność: 80 zł / miesiąc 

Sala 102, ul. 1 Maja 60

JCK MUFLON – KREATYWNE SESJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKERAMI
Teatr VERBUM - dla superdorosłych pasjonatów teatru + 50
Teatr powstał w 2016 roku jako kolejne wyzwanie artystyczne Krzysztofa Rogacewicza. Tym razem aktor występuje w roli reżysera. Członkowie grupy poznają warsztat aktorski – ruch sceniczny, dykcję, umiejętność „bycia” na scenie.. Niezwykła przygoda z teatrem, umiejętność pokonywania swoich słabości, nowe przyjaźnie, odkrycie artystycznych pasji – to zapewniamy.