Wernisaż wystawy i wręczenie nagród w VII konkursie "OBOK MNIE"

Zapraszamy w piątek,10 marca o godz. 17:00 do Galerii Pod Brązowym Jeleniem (JCK, ul. 1 Maja 60) na wernisaż wystawy i wręczenie nagród w VII konkursie fotograficznym dla dzieci i młodzieży do lat 16 "OBOK MNIE".

7 DOLNOŚLĄSKI KONKURS FOTOGRAFII MOBILNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO 16 LAT

Celem konkursu jest zaprezentowanie wrażliwości dzieci i młodzieży, ich sposobu postrzegania  i reakcji na zmienną rzeczywistość. Poprzez wizualne zapisy przedstawienie tego co porusza ich zmysły, buduje codzienność lub tworzy niezwykłość. 

W czasach dostępności i łatwości fotograficznej rejestracji tego, co jest „obok” za pomocą choćby telefonów komórkowych, mamy możliwość obejrzenia świata z perspektywy bardzo młodego człowieka. Poznania jego sposobu widzenia, budowania obrazu i tego, co go  najbardziej interesuje we własnym środowisku. Jest to również znakomita okazja dla samych uczestników do poznania się, przez wspólne zainteresowania i sposób patrzenia na to co ich otacza. 

Zimowe Warsztaty Artystyczne w JCK, informacje dla rodziców!
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza dzieci do spędzenia kreatywnego wypoczynku w naszym ośrodku. Zapisy odbędą się w dniu 7 stycznia 2020 (wtorek) od godziny 9.00 w sekretariacie JCK przy ul 1 Maja 60. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapewniamy opiekę wychowawczą (w godz 8.00-16.00), interesujący program artystyczno-edukacyjny, wycieczki, wypoczynek, świetne zabawy.
DKF Klaps w MAJU! | repertuar