Pracownia Plastyczna-„ Zaczarowany ołówek”

Wtorek
I grupa 5- 6 lat - 16:00 - 16:45
II grupa 4-5 lat - 17:00 - 17:45

Początek zajęć: 6 października 2020, godzina 16:00

Zajęcia plastyczne dla najmłodszych przedszkolaków i domowych jedynaków

Instruktor:
Ewa Nyc
Doświadczony instruktor i nauczyciel plastyki w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła Liceum Plastyczne w Jeleniej Górze oraz studia malarskie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Realizuje autorskie projekty plastyczne. Interesuje się fotografią, grafiką i witrażem. Autorka wielu projektów plastycznych.

Program:
W pracowni dzieci pierwszy raz spotykają się ze sztuką i podejmują próby funkcjonowania w grupie. Wyobraźnia dziecka jest nieograniczona, nieporadność manualna- wzruszająca a dzieła plastyczne- fascynujące. Dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne, uczą posługiwania się różnymi narzędziami – pędzlem, nożyczkami, szpachelką… Świetna zabawa i niekonwencjonalne pomysły instruktora.

Opłata za semestr: 200 zł
JCK zapewnia wszystkie materiały plastyczne.
Sala nr 102 ul 1 Maja 60

PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Wyznawana przez artystę zasada indywidualizmu i procesu twórczego zaowocuje szczególnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Mogą oni liczyć na pomoc w skutecznym odnalezieniu własnej drogi twórczej i nieograniczoną swobodę wyrazu, ale też na wiele cennych uwag wzbogacających warsztat.
Taniec Flamenco i Orientalny
FLAMENCO - rytmiczne,  pasjonujące , pełne ekspresji pochodzi z Hiszpanii. Jest to taniec cyganów andaluzyjskich. Rozwija poczucie rytmu i koordynacje. Pozwala na ukazanie swoich emocji , radości, smutku i gniewu. TANIEC ORIENTALNY - wywodzi się z Egiptu. Charakteryzuje się dynamicznymi ruchami bioder , falującymi ruchami tułowia i rąk. Rozwija gracje, wzmacnia mięśnie nóg i brzucha. Buduje poczucie wartości i pewności siebie.