68. Ogólnopolski Konkursu Recytatorski - eliminacje miejskie

Szanowni Państwo,

zapraszamy uczniów na eliminacje miejskie 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury dla uczestników z Jeleniej Góry, Karpacza, Kowar, Szklarskiej Poręby i Mirska. 

Etap miejski odbędzie się  15. marca. 2023 o godzinie 10.00 w Sali WidowiskowejJCK przy ul Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze. Do kolejnych eliminacji kwalifikują się trzy osoby z Turnieju Recytatorskiego i po jednej osobie z Turnieju Poezji Śpiewanej, Turnieju „Wywiedzione ze słowa”, Turnieju Jednego Aktora.     
Karty uczestnictwa do eliminacji miejskich należy dostarczyć do 10 marca 2023, do siedziby JCK, ul. Bankowa 28/30 w godzinach 12.00 – 18.00.
(prosimy wypełnić karty elektronicznie lub czytelnie drukowanymi literami)

Więcej informacji o konkursie: tutaj
KARTA ZGŁOSZENIOWA I REGULAMIN DO POBRANIA PONIŻEJ:

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne - Dookoła świata z JCK - zapisy i informator dla rodziców
Wszyscy zastanawiamy się jak będą  wyglądały wakacje w tym roku. Pełni wiary i nadziei, że wszystko ułoży się pomyślnie proponujemy  9-tygodniowe warsztaty dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Kabaret Jurki / 29.11.19
Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi … tik tak tik tak tik tak….