LIGA ROCKA 2023 | Zgłoś swój zespół!

Liga Rocka 2023!

Zapraszamy wszystkie zespoły poruszające się w szeroko rozumianej muzyce rock/metal. Nie ważne czy masz ośmioosobowy skład folkowo-metalowy, czy samotnie grasz ciężką elektronikę, Liga Rocka jest właśnie dla Ciebie!

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 GRUDNIA 2022!

  • Wysłaliście zgłoszenia w zeszłym roku? ŻADEN PROBLEM! Sprawdźcie skrzynkę mailową! W tym roku, nowa szansa, nowi jurorzy! Czekamy również na WAS!
  • Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz: wejdź do formularza

Co oferujemy?

  • Zwrot kosztów podróży dla wszystkich zespołów biorących udział w eliminacjach.
  • Podczas koncertów eliminacyjnych każdorazowo zostanie wyłoniony jeden zwycięski zespół, który otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł (brutto) oraz kwalifikację do występu podczas koncertu finałowego.
  • Podczas koncertu finałowego wyłoniony zostanie najlepszy zespół Finału Ligi Rocka '2023 (Grand Prix) – nagroda pieniężna w wysokości 5 000 zł (brutto) oraz pamiątkowa statuetka!
  • W trakcie koncertu finałowego każdy występ zostanie zarejestrowany (obraz + dźwięk). Otrzymacie od nas profesjonalny materiał video do dalszej promocji!

W przypadku pytań i wątpliwości koordynatorami projektu są:

- Piotr Warszewski, telefon kontaktowy: 721582747

- Magdalena Rzeszutek, telefon kontaktowy: 882021109

Projekt „Razem w przyszłość!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Interreg Polska - Saksonia 2014-2020.


 
LIGA ROCKA - Najważniejszy przegląd zespołów rockowych i metalowych w regionie powraca po rocznej przerwie! Liga Rocka - festiwal z wieloletnią tradycją, dobrze znany wszystkim mieszkańcom znów pojawi się na mapie jeleniogórskich wydarzeń artystycznych. Przez ponad 20 lat na deskach sali koncertowej “Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury, zademonstrowało swoją twórczość prawie 500 zespołów z całej Polski. Występ podczas Ligi Rocka, to niebywała okazja dla młodych zespołów, by zaprezentować się w profesjonalnych warunkach szerszej publiczności, a także wystąpić przed Jury, które od lat tworzą czołowi polscy muzycy oraz dziennikarze radiowi. W tym roku dla uczestników przygotowywanych jest wiele niespodzianek, o których informacje pojawiać się będą regularnie na portalach społecznościowych Ligi Rocka.

Każdy Finał imprezy kończy się koncertem gwiazdy, przed którą występują finaliści poszczególnych koncertów eliminacyjnych. Podczas tego wydarzenia gościliśmy już takie zespoły jak: Turbo, Lipali, TSA, Acid Drinkers, Coma, Oddział Zamknięty. Nocny Kochanek oraz Organek.
 

Spektakl Miłosna Pułapka | 11.09.2022
Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego.
Warsztaty muzyczne w Bautzen | 17-22.02.2020 / brak wolnych miejsc
Wszystkich zainteresowanych muzyką, tańcem i modą młodych ludzi zapraszamy do udziału w projekcie „Muzyka sceniczna: Hip. Fancy. Art“. Razem z Jeleniogórskim Centrum Kultury & kreatorkami mody Andreą Tiebel-Quast i Sarah Gwiszcz Steinhaus e.V. oferuje możliwość udziału w warsztatach muzycznych, tanecznych i modowych. Celem wspólnego projektu jest prezentacja mody kreowanej przez młodych niemieckich, polskich i serbołużyckich projektantów z terenów trójstyku podczas pokazu 21.02.2020.