Koncert z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN | 29.10.2022

Zapraszamy do Sali Widowiskowej JCK na wyjątkowe wydarzenie. Koncert z muzyką legendarnej grupy LED ZEPPELIN w wykonaniu zespołu Zeppelinians.


Zeppelinians - zespół, który powstał z miłości do muzyki LED ZEPPELIN. Założony w 2016 roku przez fanów oraz profesjonalnych muzyków mieszkających w Trójmieście. To czterech wyśmienitych instrumentalistów, oraz zjawiskowy wokalista, którym jest Maksymilian Kwapień (finalista 9 edycji The Voice of Poland). Mają na koncie występy w Polsce, jak i za granicą. Można ich było zobaczyć na takich festiwalach jak: Gdańsk Tribute Festival 2017, Blues Festival Gdynia 2019, Alytus Blues Festival 2019 (Litwa), Olecko Active Festival 2019, Otwock Blues Festival 2020, Docesna Festival - Zatec 2021 (Czechy), International Blues Festival Bluesonalia - Konin 2021.


Działalność zespołu została dostrzeżona m.in. przez jednego z najbardziej znanych, i najdłużej pracujących redaktorów Polskiego Radia, Piotra Kaczkowskiego, za sprawą którego można było usłyszeć utwory LED ZEPPELIN w wykonaniu Zeppelinians na antenie Radiowej Trójki. Zespół gościł również kilkukrotnie na antenie Polskiego Radia Gdańsk.
Ich koncerty to prawie dwu godzinne, pełne pasji i niesamowitej energii przedstawienie. Jeśli jesteś fanem Zeppelinów nie możesz tego przegapić.


29.10.2022 | godzina 19:00
Sala Widowiskowa JCK,
Ul. Bankowa 28/30
58-500 Jelenia Góra
Bilety: 89 zł - przedsprzedaż, 99 zł w dniu koncertu.


Dostępne w Salonach stacjonarnych EMPIK, w Jeleniogórskim Centrum Kultury oraz na:
1. jck.pl - https://bilety.jck.pl/index.php/repertoire.html?id=230
2. Kupbilecik.pl - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/81997/Jelenia+Góra/Zeppelinians/
3. Panbilet.pl - https://www.panbilet.pl/wydarzenia/Jelenia+Góra/1908/LED+ZEPPELIN+SHOW+by+Zeppelinians/
4. Goingapp.pl - https://goingapp.pl/.../led-zeppelin.../pazdziernik-2022
5. Empikbilety.pl - https://empikbilety.pl/.../led-zeppelin.../pazdziernik-2022
6. Biletyna.pl - https://bilety.io/RB0Xw


Zeppelinians na Facebooku:
https://www.facebook.com/zeppelinians/
YouTube:
https://youtu.be/CU7GR81MkO4
https://www.youtube.com/.../UCX3Lg6ORW-Mm3_q2YYtAWZA/videos

Art & Glass Festiwal – ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW | PL / CZ
Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła. Impreza odbywa się co roku, na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, na przełomie czerwca i lipca. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracą w charakterze wystawców do przesłania zgłoszenia.
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W „WARSZTACIE MUZYKI CYFROWEJ”
Drodzy Nastolatkowie, drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na Polsko-Niemiecką Wymianę Młodzieży „Warsztaty muzyki cyfrowej” w dniach od 08.08. do 14.08.2022 r. w Steinhaus Bautzen! W ramach różnych warsztatów podczas tego polsko-niemieckiego spotkania wakacyjnego będziecie mogli dużo odkryć i nauczyć się!