POP Kreacje Jelenia Góra | 24.09 - 02.10.2022

POP Kreacje
Jelenia Góra 24.09 - 02.10.2022

Szczegóły na: http://popkreacje.pl/jelenia-gora-wydarzenia/

POP to Psychologia zorientowana na Proces, a POP Kreacje to Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu. Festiwal odbywa się raz w roku, zazwyczaj na przełomie września i października, już niezmiennie od szesnastu lat i trwa około tygodnia.

W trakcie trwania Festiwalu, liczni psychoterapeuci pracujący w nurcie psychologii zorientowanej na proces, oferują udział w ciekawych warsztatach, konsultacjach i procesach grupowych. Wszystko bezpłatnie i dla każdego, kto ma ochotę poznać bliżej pracę „processworkera”, inaczej psychoterapeuty psychologii zorientowanej na proces.

Aby sprawdzić, czy w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania odbywają się jakieś wydarzenia festiwalowe, skorzystaj z wyszukiwarki na naszej stronie. Jeżeli spodoba Ci się jakaś oferta, napisz bezpośrednio do osoby prowadzące i zarezerwuj miejsce lub umów spotkanie.

Festiwal odbywa się pod patronatem Instytutu Psychologii Procesu i Polskiego Stowarzyszenie Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Z ich strony istotna jest dbałość o odpowiedni poziom merytoryczny oferowanych zajęć.

Do udziału w naszych wydarzeniach festiwalowych zapraszamy wszystkich, których intryguje psychologia procesu, którzy poszukują nowych inspiracji do własnego rozwoju lub do pracy ze swoimi Klientami. Psychologia procesu ma bardzo szerokie zastosowanie, czego odzwierciedleniem jest bogata oferta festiwalowa. Mamy nadzieję, że i Ty znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy.

Wystawy XXI Biennale Fotografii Górskiej
Otwarcie wystawy konkursowej i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 18 września 2020 r. w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze.
Konkurs dla szkół na najpiękniejszą SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ | zgłoszenia
WYGRAJCIE NAGRODY w konkursie na budowę Szopki Bożonarodzeniowej!!! Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza klasy szkół podstawowych do udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową Zgłoszenia uczestnictwa do 14 listopada. Na gotowe szopki czekamy do 9 grudnia