Koncert: ELENI | 06.10.2022

ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE NA WYJĄTKOWY, JUBILEUSZOWY  KONCERT ELENI Z ZESPOŁEM.

6 PAŹDZIERNIKA 2022 godz.18.30 | BILETY: 80 zł dostępne tutaj

BĘDZIE TO MUZYCZNA PODRÓŻ Z NAJWIĘKSZYMI PRZEBOJAMI PIOSENKARKI, KTÓRE SPIEWA OD 45 LAT. USŁYSZYMY PIOSENKI ZESPOŁU PROMETUSZ TAKIE JAK „PO SŁONECZNEJ STRONIE ŻYCIA”, „ BALLADO HEJ, BALLADO NIEPOKORNA” , W KTÓRYM ELENI ROZPOCZYNAŁA KARIERĘ. PRZEBOJE TAKIE JAK: MIŁOŚĆ JAK WINO, TROSZECZKĘ ZIEMI TROSZECZKĘ SŁOŃCA, PO SŁONECZNEJ STRONIE ŻYCIA, A SŁOŃCE SOBIE LŚNI – TO KULMINACJA KONCERTU. NOSTALGICZNE, PEŁNE REFLEKSJI PIOSENKI: NIC MIŁOŚCI NIE POKONA ORAZ NIM ŚWIT OBUDZI NOC – TO DRUGA CZĘŚĆ KONCERTU ZAKOŃCZONA WIĄZANKA PRZEBOJÓW GRECKICH ORAZ ZORBĄ. 
ARTYSTCE TOWARZYSZYĆ BĘDZIE ZESPÓŁ: ALKSANDER BIAŁOUS – GITARA, BUZUKI, KOSTAS DZOKAS- BUZUKI.
CZAS TRWANIA KONCERTU; 90 MIN

ZAPRASZAMY!!!
 

Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową
Jeleniogórskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza zespoły klasowe ze szkół podstawowych powiatu jeleniogórskiego do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Zgłoszenia uczestnictwa do 13 listopada, na gotowe szopki czekamy do 10 grudnia.
Konkurs dla szkół na najpiękniejszą SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ | zgłoszenia
WYGRAJCIE NAGRODY w konkursie na budowę Szopki Bożonarodzeniowej!!! Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza klasy szkół podstawowych do udziału w konkursie na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową Zgłoszenia uczestnictwa do 14 listopada. Na gotowe szopki czekamy do 9 grudnia