Koncert: CZESŁAW MOZIL Solo | 26.11.2022

Zapraszamy serdecznie do Sali Widowiskowej JCK na koncert:
CZESŁAW MOZIL Solo


26.11.2022 | godzina: 19:00
Sala Widowiskowa JCK,
ul. Bankowa 28/30
58-500 Jelenia Góra


Bilety: 65 zł dostępne online (od 08.08.2022) na stronie www.bilety.jck.pl oraz stacjonarnie od (01.09.2022) w kasie biletowej JCK, ul. Bankowa 28/30. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 18:00.

Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.


Niecodzienne połączenie monodramu, stand-upu i koncertu w wykonaniu polsko-duńskiego artysty, wiecznego marzyciela - Czesława Mozila! Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Dlaczego Internet nigdy nie zastąpi koncertów, a „sieć" to wcale nie tak dobre miejsce? Co to w ogóle jest ten LOCKDOWN? Dlaczego w trakcie pandemii lepiej być artystą w Polsce, niż fretką w Danii? Co to znaczy „być seniorem"? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno-liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. #IDEOLOGIAMOZILA to zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia – manifest ważnych spraw i wartości.

DKF repertuar na grudzień 19
Obywatel Jones oraz Amazing Grace: Aretha Franklin! Oto filmy, które wyświetlimy w grudniu w naszym kinie DFK. Dodatkowo w ramach jednego z seansów zapraszamy na spotkanie z Wojciechem Smarzowskim oraz projekcję jego filmu.
Koncert: KARAŚ/ROGUCKI | 28.10.2022
Karaś/Rogucki to duet, który powstał w wyniku połączenia wspólnych sił dwóch znanych artystów - Piotra Roguckiego oraz Jakuba Karasia. Ten ważny moment w historii muzyki nastąpił po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów, w których muzycy występowali dotychczas. Piotr Rogucki przez wiele lat był frontmanem Comy, natomiast Jakub Karaś udzielał się jako gitarzysta, perkusista i klawiszowiec w duecie The Dumplings. Z tej fuzji powstał nieoczywisty album, który doskonale podkreśla odmienności i jednocześnie synchroniczność obydwu artystów.