Eksperymenty Plastyczne 

Eksperymenty Plastyczne 
Uczniowie IV- VIII kl

Piątki
Godz 16.00 - 18.00
Cena 70 PLN
Rozpoczęcie zajęć 9.09 2022 
Sala 116 JCK ul 1 Maja 60 

Instruktor: Katarzyna Klafta
Artysta plastyk .Ukończyła ASP w Poznaniu . Znakomity pedagog, prowadzi niekonwencjonalne warsztaty plastyczne z dziećmi i młodzieżą. Jej praca jest pełna radości i empatii.

Program :
Pracownia jest miejscem kształtowania postaw twórczych , nabywania wiedzy i doświadczeń artystycznych . Tu odbywają się ćwiczenia umiejętności manualnych , sposobu patrzenia na świat, oraz rozwijanie wyobraźni opartej na osobistych zainteresowaniach uczestników. Nazwa pracowni zapewnia otwarty i radosny sposób eksperymentowania  zarówno w tematach jak i technikach plastycznych.
 

Pracownia malarstwa i rysunku dla młodzieży i dorosłych
PROGRAM DLA DOROSŁYCH: Zdobywanie wiedzy z zakresu podstawowych pojęć plastycznych. Poznawanie bogactwa środków warsztatu plastycznego, min. martwa natura, portret, postać. Rozwijanie umiejętności wyrażania i uzasadniania własnych opinii oraz kształtowanie postaw tolerancji wobec poglądów i dokonań innych osób.
MaMalucha Akademia Mamy i Malucha
Pod czujnym okiem znakomitych i doświadczonych pedagogów z Polski i Ukrainy, dzieci i mamy doświadczają wyjątkowej okazji integracji społecznej w językowym i kulturowym tyglu. Zabawy są oparte o elementy rytmiki z muzyką, a rozwój motoryczny jest wspomagany zajęciami sensorycznymi i plastycznymi . Głównym celem warsztatów MaMalucha jest wspólna zabawa w radości i śmiechu by ewentualne problem y i spor y rozwiązywać ze spokojem i poszanowaniem wszystkich.