Cieplicki Ogród Społeczny

Cieplicki Ogród Społeczny
Uczestnicy: Seniorzy w wieku 50+ i nie tylko (każdy kto lubi ogrody)
Wstęp wolny 
Piątki w godz. 11.00 – 14.00

Spotkania odbywają się co tydzień (w razie deszczu są odwołane).

Koordynatorka: Agata Galas-Dudekspecjalistka do spraw organizacji imprez i warsztatów/animator kultury w Filii Przystań Twórcza. Ogrodem opiekuje się Klub Seniora „Młodzi Duchem” działający w Przystani Twórczej.

Program: Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia Cieplickiego Ogrodu Społecznego (tuż przy siedzibie Przystani Twórczej ul. Cieplicka 74).Czeka na nas świeże powietrze, doborowe towarzystwo, wspólne rozmowy, planowanie i przyjemna praca – dla każdego, w miarę jego możliwości i potrzeb.Co jakiś czas planowane są również różnorodne warsztaty np. zielarskie, o instrumentach afrykańskich, czy też fitness oraz koncerty. Zbiórka pod Przystanią Twórczą.

Więcej informacji pod linkiem: tutaj
 

Jeleniogórska Akademia Młodego Ratownika
Poprzez zabawę i praktyczne ćwiczenia, uczestnicy zajęć nauczą się jak w prawidłowy sposób reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu człowieka. W trakcie warsztatów dzieci mogą poczuć się jak mali ratownicy – pod czujnym okiem prowadzącego zdobędą nowe umiejętności.
WARSZTATY LOGICZNO-MATEMATYCZNE
Zajęcia są ukierunkowane na rozwijanie logicznego, strategicznego myślenia. Poprzez wykorzystanie różnego rodzaju pomocy dydaktycznych. Chcemy pokazać matematykę od zupełnie innej strony. Inaczej niż proponuję to program szkolny, inaczej niż na szkolnej lekcji matematyki.... Nie jest to rozszerzenie, ani korepetycje do szkolnych lekcji matematyki!