WARSZTATY TAŃCE W KRĘGU

WARSZTATY TAŃCE W KRĘGU

Uczestnicy: Seniorzy w wieku 50+

Koszt: 75 zł za miesiąc

Dwie grupy:
Wtorki godz. 10.00 - 11.15
Wtorki godz. 11.30 - 12.45

Zajęcia trwają od 06.09.2022r. do 30.05.2023.

Instruktorka: Agata Szmigrodzka znakomita instruktorka Tańca w Kręgu, orientalnego oraz flamenco. Założycielka i prowadząca grupę taneczną Hajat. Pisarka, poetka, autorka tekstów piosenek. Prowadzi również Śpiewy w Kręgu. 
Program: Uczestnicy spotkań najpierw mają 15 minutową rozgrzewkę i ćwiczenia rozciągające oraz rozgrzewające. Następnie poznają kroki tańców mołdawskich, greckich, irlandzkich oraz rosyjskich.

JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74, tel. kontaktowy: 75 71 22 892.
 

Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska
Klasyka Hiszpańska Jest to unikalne połączenie elegancji klasycznego baletu i dynamicznego, nacechowanego emocjami flamenco. Żaden z innych tańców nie łączy w sobie tak spójnie tych przeciwstawnych cech. Modern Flamenco Styl inspirowany klasycznym tańcem flamenco, uzupełniony elementami tańca współczesnego.
Pracownia Rysunku i Malarstwa Dla Dorosłych
Doskonalenie technik w tematach: martwa natura, postać, portret oraz wykonywanie prac w plenerze. W zależności od zainteresowań uczestników, tematy poszerzone zostaną o techniki graficzne (drzeworyt, linoryt) i ćwiczenia z abstrakcji. Techniki i tematy realizowane są w trybie indywidualnym.