WARSZTATY RYTMICZNO-RUCHOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

WARSZTATY RYTMICZNO-RUCHOWE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Uczestnicy:Dla dzieci w wieku 4-6 lat

Instruktor:Zajęcia prowadzi: Kamila Paliwoda - Instruktor z Akademii Tańca Beaty i Tomasza Tabor

Program: Zajęcia rytmiczno-ruchowe pozwalają poprawić u dzieci koordynację ruchową, poprzez ćwiczenia fizyczne w połączeniu z bodźcami dźwiękowymi. Zajęcia mają wpływ na zdolności muzyczne dzieci i na ich sprawność fizyczną oraz umysłową. Poprawiają koordynację ruchową dzieci, uczą pracy w zespole poprzez wspólne przygotowanie układu tanecznego, a przede wszystkim oraz przygotowują przedszkolaków do przyszłych występów publicznych.

JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74
 

Alchemiczna Pracownia Fotograficzna
Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, którzy maja ochotę poznać tajniki tradycyjnych procesów fotograficznych. Są one wprowadzeniem do fotografii jako dziedziny wszechstronnej wypowiedzi twórczej, nie ograniczającej się wyłącznie do współczesnych - cyfrowych metod rejestracji obrazu.
JĘZYK ANGIELSKI
Uczymy praktycznych umiejętności i rozbudzamy ciekawość poznawczą dzieci, z wykorzystaniem materiału z podręczników oraz poprzez różnego rodzaju gry i zabawy. Nauka języka angielskie odbywa się w małych grupach max 10 osobowych podzielanych zgodnie z poziomem wiedzy dzieci,  co daje szansę lepszego i szybszego przyswajania języka obcego