WARSZTATY PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI ANIMACJI 

WARSZTATY PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI ANIMACJI 

Uczestnicy: Dla dzieci w wieku 7-11 lat

Instruktor:Klaudia Guguł, animator kultury, właściciel firmy „Animacje dla dzieci-Klaudia” specjalizującej się w organizacji animacji na dużych i małych imprezach oraz kreatywnych warsztatach dla dzieci. 

Program: Warsztaty plastyczne w innym spojrzeniu, dzięki połączeniu warsztatów plastycznych z animacją  na zajęciach powstają prace przestrzenne, łączymy świat sztuki z przedmiotami codziennego użytku, zabawkami, ozdobami. Dzięki animacją i zabawą w grupie wpieramy integracje dzieci.


JCK Przystań Twórcza, Rodzinne Miejsce Spotkań, ul. Cieplicka 74
 

„GŁOSEM” szkoła muzyki rozrywkowej
Nauka śpiewu i gry na instrumentach. Konsultacje z zakresu emisji głosu. Zajęcia prowadzone są na zasadach indywidualnych lekcji. W zależności od oczekiwań i umiejętności uczestników praca odbywa się na różnych poziomach dla początkujących i zaawansowanych. Możliwość konsultacji jednorazowych oraz system przygotowania na uczelnie artystyczne (również teatralne, kształcenie głosu).
WARSZTATY TAŃCE W KRĘGU
Uczestnicy spotkań najpierw mają 15 minutową rozgrzewkę i ćwiczenia rozciągające oraz rozgrzewające. Następnie poznają kroki tańców mołdawskich, greckich, irlandzkich oraz rosyjskich.