Nauka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej

I grupa – dla początkujących – wtorki, godzina 16.00- 17.30
II grupa – dla zaawansowanych – wtorki, godzina 17.30- 19.00

Początek zajęć: 6 października 2020, godzina 16:00

Uczestnicy:
gimnazjaliści, uczniowie szkół średnich, dorośli (zajęcia organizowane w grupach)

Instruktor:
Piotr Pawlak-, gitarzysta, kompozytor i aranżer. Swoją przygodę z gitarą rozpoczął w wieku 11 lat i przygoda ta trwa po dziś dzień. Obecnie związany z zespołem .Comin z Wałbrzycha.
Grał również w takich zespołach jak Fort BS, Coera, Escobarr, Don’t Panic,Warbell, Salvation.Wraz z Patrykiem Kryńskim w 2015 roku napisali muzykę do spektaklu grupy Sta-Art Makbet/Makpol za co zostali nominowani do plebiscytu  „Wytrych Publiczności” organizowanego przez Nowiny Jeleniogórskie. Pasjonat gitary z bogatym doświadczeniem scenicznym i studyjnym.

Program:
Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Program obejmuje: zajęcia z bluesa, rocka, metalu i standardów jazzowych; podstawy improwizacji; skale i ich zastosowanie; czytanie tabulatur, nauka gry rytmicznej; akordy i podstawy harmonii. Uczestnicy muszą posiadać instrumenty.

Odpłatność:
220 zł za semestr
Sala 108, ul. 1 Maja 60

Podział uczestników na grupy w zależności od posiadanych umiejętności.

 

„GŁOSEM” szkoła muzyki rozrywkowej
Nauka śpiewu i gry na instrumentach. Konsultacje z zakresu emisji głosu. Zajęcia prowadzone są na zasadach indywidualnych lekcji. W zależności od oczekiwań i umiejętności uczestników praca odbywa się na różnych poziomach dla początkujących i zaawansowanych. Możliwość konsultacji jednorazowych oraz system przygotowania na uczelnie artystyczne (również teatralne, kształcenie głosu).
Pracownia Ceramiki Artystycznej i Użytkowej
Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne z zakresu ceramiki unikatowej i artystycznej. Techniki lepienia: ręczne, na kole garncarskim, masy lejne w formach gipsowych; techniki zdobienia: szkliwa, angoby, farby ceramiczne. Wypały w piecu elektrycznym oraz  plenerowe wypały w piecach wypalanych drewnem i gazem .Poznanie japońskiej techniki RAKU.