WARSZTATY LEGO 

WARSZTATY LEGO 

Uczestnicy: Dla dzieci w wieku 7-11 lat

Instruktor:Zajęcia prowadzi Grzegorz Troć, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Prowadzący od kilku lat warsztaty i zajęcia Lego w Szkole Matematycznej CUBE.

Program:  Podczas warsztatów tworzymy wszelkiego rodzaju budowle jak i konstrukcje z wykorzystaniem kloców Lego oraz prostego programowania. Dzięki zabawie pobudzamy u dzieci wyobraźnie przestrzenną, spostrzegawczość jak i kreatywność. Jeśli Twoje dziecko lubi budować i tworzyć z klocków lego to zdecydowanie zajęcia dla Niego.

JCK Przystań Twórcza, Sala Multimedialna, ul. Cieplicka 74
 

Nauka Języka Angielskiego dla dzieci z klas I-II
Zajęcia opierają się na metodach ułatwiających przyswajanie języka angielskiego w szczególnym okresie dla dziecka jakim są pierwsze lata szkoły. Podstawy opan owan ia języka obcego poprzez system atykę i osłuchiwanie się z nim w przyszłości zdecydowanie ułatwia poznawanie też innych języków Metody pracy są dostosowane do wieku dzieci i przez lata wypracowane w praktyce.
Klub Seniora „Młodzi Duchem”
Różnorodne spotkania w postaci warsztatów artystycznych, wieczorów poetyckich, prelekcji, koncertów, spacerów Nordic Walking itp. (co tydzień inna forma).