WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO

WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO

Uczestnicy:  Dla dzieci w wieku 7-15 lat

Instruktor: Karolina Szybiak wielokrotna finalistka Międzynarodowych Turniejów Tańca oraz wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski. Prowadzi także Szkołę Tańca SDS. Jej podopieczni mogą pochwalić się wieloma tytułami w konkursach tańca,  m.in.  wielokrotnych Mistrzów Polski, Europy, a także Świata w tańcu HIP-HOP.  

Program: Zajęcia przeznaczone są dla dzieci początkujących oraz zaawansowanych w podziale na grupy. Taniec nowoczesny jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance. Zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor. Wymaga energii, poświęcenia i czasu. Uprawiany systematycznie i z powołania staje się pasją.

JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74
 

Pracownia Sztuk Plastycznych Małego Człowieka
Zadaniem pracowni jest poznanie różnorodnych technik plastycznych i sposobów posługiwania się nimi. Tradycyjne i niekonwencjonalne materiały plastyczne rozwijają świadomość plastyczną, a zadania ocierające się o arteterapię pozwalają lepiej poznać dziecko i jego świat.
Pracownia „Na początku świata”
Podczas zajęć staramy się stymulować i rozwijać aktywność twórczą dzieci z uwzględnieniem ich potrzeb, zainteresowań, dążeń oraz indywidualnych możliwości. Zachęcamy do samodzielnego i twórczego podejścia do każdego zadania. Wiele prac wykonywanych przez dzieci to efekt swobodnej ich twórczości, często instruktor nie narzuca tematu ani konkretnej techniki wykonania. Takie prace dzieci wykonują chętniej, widać, że sprawiają im więcej radości.