WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO

WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO

Uczestnicy:  Dla dzieci w wieku 7-15 lat

Instruktor: Karolina Szybiak wielokrotna finalistka Międzynarodowych Turniejów Tańca oraz wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski. Prowadzi także Szkołę Tańca SDS. Jej podopieczni mogą pochwalić się wieloma tytułami w konkursach tańca,  m.in.  wielokrotnych Mistrzów Polski, Europy, a także Świata w tańcu HIP-HOP.  

Program: Zajęcia przeznaczone są dla dzieci początkujących oraz zaawansowanych w podziale na grupy. Taniec nowoczesny jest połączeniem różnych stylów tanecznych takich jak: hip-hop, jazz, funky jazz, disco dance, dancehall, breakdance. Zawsze przynosi mnóstwo satysfakcji, pozytywnie nastraja do świata i poprawia humor. Wymaga energii, poświęcenia i czasu. Uprawiany systematycznie i z powołania staje się pasją.

JCK Przystań Twórcza, Sala Wielofunkcyjna, ul. Cieplicka 74
 

Zespół Wokalny Sybiraczki i Kresowianie
Zespół bierze czynny udział we wszystkich uroczystościach sybirackich, kombatanckich i patriotycznych. Występuje w domach pogodnej starości, szpitalach i na rzecz osób niepełnosprawnych. Współpracuje ze szkołami przekazując młodemu pokoleniu takie wartości, jak patriotyzm i miłość do ojczyzny. Zespół jest gospodarzem corocznej wrześniowej imprezy-koncertu „Sybiraczki i goście”, kiedy to do JCK „Muflon” zapraszane są zaprzyjaźnione zespoły muzyki ludowej.
Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
Zajęcia opierają się na  połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Jest to bezstresowe osłuchiwanie się z językiem angielski poprzez zabawy z rytmem,  piosenkami i ruchem.  Opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólno usprawniające  rozwijają  wyobraźnię i pamięć dzieci, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego koordynację, prawidłowe napięcie oraz gibkość.