MaMalucha Akademia Mamy i Malucha

MaMalucha Akademia Mamy i Malucha

Wtorki: 10.00 - 11.30

Początek zajeć: 04.10.2022

Pracownia dla dzieci od 1-3 lat 
Zajęcia odbywają się przy aktywnym udziale Rodziców 

Pod czujnym okiem znakomitych i doświadczonych pedagogów z Polski i Ukrainy, dzieci i mamy doświadczają wyjątkowej okazji integracji społecznej w językowym i kulturowym tyglu. Zabawy są oparte o elementy rytmiki z muzyką, a rozwój motoryczny jest wspomagany zajęciami sensorycznymi i plastycznymi. Głównym celem warsztatów MaMalucha jest wspólna zabawa w radości i śmiechu. Zajęcia sensoryczne, rytmika, zabawy integracyjne. 

JCK, ul. 1 Mja 60 / sala 102

Odpłatność: 30 zł za zajęcia

Pracownia Witraży
Realizowanie programu szkolenia w zakresie dwóch technik witrażowych – Tiffani (taśma miedziana), profil ołowiany. Urozmaicenie zajęć o wypalanie w piecu elektrycznym, flusing  i inne techniki zdobienia szkła.. Co roku ,w Galerii pod Brązowym Jeleniem , organizowane są w czerwcu wystawy podsumowujące prace uczestników pracowni.
PRACOWNIA MALARSKA Ryszarda Tyszkiewicza „PASJA"
Wyznawana przez artystę zasada indywidualizmu i procesu twórczego zaowocuje szczególnym podejściem do każdego uczestnika zajęć. Mogą oni liczyć na pomoc w skutecznym odnalezieniu własnej drogi twórczej i nieograniczoną swobodę wyrazu, ale też na wiele cennych uwag wzbogacających warsztat.