TEATR W DOMU (8 odcinków) - Osobno ale wciąż razem - Interreg V-A CZ - PL

TEATR W DOMU

W ramach działania odbyły się warsztaty teatralne przeprowadzone w formie telewizyjnej lekcji teatru. Kreatywne warsztaty mają za zadanie pokazać rozwiązania tworzenia małych form scenicznych przy użyciu materiałów i przedmiotów codziennego użytku. Beneficjentami warsztatów są osoby z niepełnosprawnością intelektualną i psychoruchową z PL i CZ. Do warsztatów została opracowana metodyka działań ukierunkowana do struktury danej grupy. Powstało 8 lekcji TEATR W DOMU, a każda z nich prezentuje inne techniki i założenia arteterapii.

Działanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Osobno, ale wciąż razem” , który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.

Kabaret: Czesuaf | 25.02.2023
KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie "Przyjęcie" czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym "Skandal!". Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości
Teatru Verbum  „Serenada” | 01.03.2020
„Serenada to z pozoru banalna, śmieszna historyjka.. Pod kryminalno-komediową warstwą kryje się bowiem tyle znaczeń, ilu czytelników tekstu lub widzów przedstawienia. To historia o tęsknocie za lepszym światem, o ciekawości nieznanego, o chęci dotknięcia zakazanego owocu. To opowieść o jakże ludzkim pomieszaniu dobra i zła, o pragnieniu miłości, o zazdrości, o uwodzeniu”.