DKF Klaps | repertuar CZERWIEC 2022

Szanowni Państwo,
przedstawiamy repertuar DKF Klaps w CZERWCU!


Niezmiennie WTOREK
godzina 18:00 !
Sala Widowiskowa JCK
cena karnetu: 35 zł, wejściówka 15 zł

  • Wejściówki na pojedycze film w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13:00 - 18:00 oraz na dwie godziny przed pokazem.

07.06. Wszystko wszędzie naraz (Everything everywhere at once) r. Dan Kwan, Daniel Scheinert. USA 2022. 140 min. 
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do "multiwersum": sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę. Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście. 
Filmweb.pl

14.06. Infinite storm r. Małgorzata Szumowska. W. Brytania / Polska 2022. 98 min. 
Pam Bales (Naomi Watts) wyrusza na samotną wędrówkę na Górę Waszyngtona, najwyższe wznie-sienie nieprzewidywalnych, targanych lodowatymi wichurami Gór Białych w amerykańskim stanie New Hampshire. Ta wyprawa to jej rytuał i sposób na poradzenie sobie z dramatycznymi wspomnieniami. I właśnie w dniu, w którym czuje się najsłabsza, będzie musiała wykazać się heroiczną siłą. Spotyka bowiem wyczerpanego mężczyznę, zupełnie nieprzygotowanego na wyprawę w tak niebezpieczne miejsce. Jeśli nie udzieli mu pomocy, najpewniej umrze. Z kolei gdy się na to zdecyduje, sama może zginąć. 
Filmweb.pl

21.06. Najgorszy człowiek na świecie (Verdens verste menneske) r. Joachim Trier. Norwegia 2021. 108 min. 
Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu. 
Filmweb.pl

 

DKF repertuar na styczeń 2020
Solid Gold, Dwóch Papieży, Bóg istnieje, a jej imię to Petrunia oraz Irlandczyk! Oto filmy, które wyświetlimy w styczniu w naszym kinie DKF.
TEATR W DOMU (8 odcinków) - Osobno ale wciąż razem - Interreg V-A CZ - PL
Zapraszamy do obejrzenia ośmiu odcinków kreatywnych warsztatów "TEATR W DOMU", które mają za zadanie pokazać rozwiązania tworzenia małych form scenicznych przy użyciu materiałów i przedmiotów codziennego użytku.