Serdecznie zapraszamy na Majowy Jarmark w Jilemnicach!

Serdecznie zapraszamy na Majowy Jarmark w Jilemnicach!
Jeleniogórskie Centrum Kultury wraz z organizatorem Společenskym důmem w Jilmelnicach zapraszają na Majowy Jarmark w Jilemnicach!

21 maja 2022 r. w Jilemnicach będą koncerty, pokazy rzemiosł, stoiska z dobrem wszelakim, a nade wszystko świetna zabawa!

Szczegółowy program na plakacie.

JCK oferuje dla chętnych miejsca w autobusie. Wyjazd o godzinie 8:00 z przystanku obok Biedronki na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kubsza. Wyjazd z Jilemnic około godziny 15:00-16:00.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się pod numer telefonu: 75 64 78 884 i 885. Ilość miejscograniczona!


Projekt „Orbity kultury” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika
Czeska-Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

POLSKO-CZESKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE „DIALOGI” 17 – 19.06.2022
Długo wyczekiwany sezon letnich pikników uważamy za otwarty! Weekendowe posiłki na trawie będę smakowały jeszcze lepiej, gdy zapakujemy je do własnoręcznie wyplecionych koszy. W altance nie może zabraknąć wyjątkowych ceramicznych naczyń łączonych z drewnem. Czajniczki, zaparzacze, miseczki, pojemniki, łyżki, łyżeczki, chochelki, tacki, talerzyki, kominki, podgrzewacze – sami będziecie mogli je zaprojektować i wykonać, by potem służyły Wam podczas celebracji spotkań z bliskimi
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
W związku z zaleceniem Prezesa Rady Ministrów RP związanym z epidemią koronawirusa informujemy przeniesieniu eliminacji miejskich na inny termin, tj. 07.04.2020 godz. 10.00.