Pestka Festival rodzinny EcoPiknik dla całej rodziny! | 03.06.2022

Pestka Festival zaprasza do wspólnej zabawy podczas rodzinnej odsłony festiwalu!  Świętujcie z nami dzień dziecka, a wieczorem spędźcie z nami czas podczas koncertu DAGADANA i gwiazdy wieczoru Sidney Polak!

FAMILY PESTKA 2022 (ekopiknik) 
03.06.2022 
Start godz. 14.00 
wstęp wolny!

Trzynaście edycji na przestrzeni minionych piętnastu lat. Międzynarodowy Festiwal Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA ma już własną historię. Setki spektakli i dziesiątki koncertów, tysiące widzów, kolejne pokolenia młodych aktorów, uczestniczących w różnorodnych warsztatach, problemy i sukcesy, nieśmiałe początki i rozmach, z jakim odbywały się ostatnie edycje, a przede wszystkim miliony spotkań, kuluarowych rozmów, emocjonalnych dyskusji. Tak, to kawał historii.
W tym roku festiwal nie zapomniał o najmłodszych mieszkańcach Jeleniej Góry i okolic. Przygotowaliśmy działania, które adresowane są dla całych rodzin w ramach Family PESTKA 2022, Przeprowadzone zostaną warsztaty ekodesignu, ekopiknik, warsztaty, animacje, zaprezentowane zostaną spektakle teatralne dla najmłodszych oraz koncerty. Zapraszamy Was do uczestniczenia w ostatnim działaniach festiwalowych w tym roku, które  odbędą się na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. 

W programie: 

ZABAWY I ANIMACJE:
Dmuchana strefa zbaw 
Warsztaty teatralne i cyrkowe 
Animacje dla najmłodszych 
Malowanie buziek 

TEATR:
Cichy Teatr
KSIĘŻYCowe Opowieści - Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi.
O Ignasiu co nie lubił szkoły - Teatr Akademia Wyobraźni 
Piecuch najwspanialszy na świecie - Teatr Barnaby 
Krawiec Niteczka - Teatr Malutki 
Cyrk Hrynek - Teatr Nemno 
Kabaré Púpala Marionetas - Thomas Herfort Marionettes

MUZYKA:
KONCERT DAGADANA
KONCERT SIDNEY POLAK 

 

DKF Klaps | repertuar styczeń 2022
Zapraszamy na projekcje DKF Klaps w nowym roku!
Koncert: VOO VOO z nową płytą | 17.03.2023
Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu.