ART & GLASS FESTIVAL  3-4 września 2022 r. ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW!

ART & GLASS FESTIVAL  3-4 września 2022 r.
ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU I MIEJSCA IMPREZY


Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła, który odbywał się co roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, na przełomie czerwca i lipca. 
Rosnące zainteresowanie imprezą, zwiększająca się liczba wystawców i rzemieślników oraz potrzeba rozwoju programu spowodowała, że postanowiliśmy wpisać festiwal w tradycyjne święto miasta jakim jest Wrzesień Jeleniogórski oraz przenieść jego organizację na znacznie rozleglejszy teren jakim są tzw. „jeleniogórskie błonia”.
Dzięki temu wystawcy będą mieli więcej miejsca dla siebie a my  będziemy mogli dodać atrakcje, które przyciągną na festiwal całe rodziny uczestniczące we wspólnej zabawie i kontemplacji sztuki.W programie,jak zwykle, dominować będą: pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz pokazy, warsztaty i stanowiska handlowe związane ze szkłem, ceramiką i metalem.
Niebagatelne znaczenie będzie też miał program estradowy w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny, który podziwiać będą mogły tysiące jeleniogórzan i turystów.

Jak złożyć ofertę i zgłosić się jako wystawca?
Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA oraz KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ:

Regulamin: doc / pdf 
Karta zgłoszeniowa: doc / pdf


Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail:artglassfestival2022@gmail.com– najpóźniej do 16 sierpnia 2022 r.
(Uwaga: kwalifikacja odbywać się będzie w miarę napływania zgłoszeń).


Dodatkowe informacje:
O kwalifikacji do udziału informować będziemy drogą mailową, sukcesywnie w miarę napływania ofert, aż do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505 389 781


Projekt „Okna na świat” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.

Warsztaty muzyczne w Bautzen | 17-22.02.2020 / brak wolnych miejsc
Wszystkich zainteresowanych muzyką, tańcem i modą młodych ludzi zapraszamy do udziału w projekcie „Muzyka sceniczna: Hip. Fancy. Art“. Razem z Jeleniogórskim Centrum Kultury & kreatorkami mody Andreą Tiebel-Quast i Sarah Gwiszcz Steinhaus e.V. oferuje możliwość udziału w warsztatach muzycznych, tanecznych i modowych. Celem wspólnego projektu jest prezentacja mody kreowanej przez młodych niemieckich, polskich i serbołużyckich projektantów z terenów trójstyku podczas pokazu 21.02.2020.
DKF repertuar na listopad 19
Boże Ciało, Van Gogh. U bram wieczności, Dzięki Bogu, Kobieta idzie na wojnę! Oto filmy, które wyświetlimy w listopadzie w naszym kinie DFK.