ART & GLASS FESTIVAL  3-4 września 2022 r. ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW! | Nabór zakończony!

Nabór zakończony! Zapraszamy w przyszłym roku!


ART & GLASS FESTIVAL  3-4 września 2022 r.
ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW

Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła, który odbywał się co roku w Jeleniej Górze, na przełomie czerwca i lipca. 
Rosnące zainteresowanie imprezą, zwiększająca się liczba wystawców i rzemieślników oraz potrzeba rozwoju programu spowodowała, że postanowiliśmy wpisać Festiwal w tradycyjne święto miasta jakim jest Wrzesień Jeleniogórski.
W programie,jak zwykle, dominować będą: pokazy rzemiosła artystycznego, warsztaty i prezentacje artystyczne oraz stanowiska handlowe związane ze szkłem, ceramiką i metalem.
Niebagatelne znaczenie będzie też miał program estradowy w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny, który podziwiać będą mogły tysiące jeleniogórzan i turystów.


Jak złożyć ofertę i zgłosić się jako wystawca?
Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM UCZESTNICTWA oraz KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ:


Regulamin: doc / pdf 
Karta zgłoszeniowa: doc / pdf


Wypełnione dokumenty prosimy dostarczyć w formie papierowej lub drogą elektroniczną na adres:
Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel. 75 64 23 880 … 881, e-mail:artglassfestival2022@gmail.com– najpóźniej do 31 lipca 2022 r.
(Uwaga: kwalifikacja odbywać się będzie w miarę napływania zgłoszeń).


Dodatkowe informacje:
O kwalifikacji do udziału informować będziemy drogą mailową, sukcesywnie w miarę napływania ofert, aż do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 505 389 781


Projekt „Okna na świat” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020.

Jazzowe spotkania pod jelenim rogiem!
W ramach projektu Jazzowe spotkania pod jelenim rogiem zapraszamy na koncert czeskich zespołów Foxy Mama oraz Šumný Jazz w dniach 21 oraz 28 sierpnia na Placu Ratuszowym.
W KUCHNI DUCHA GÓR
Film zrealizowany w ramach projektu „Rzemiosła Ducha Gór”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Program Interreg V-A Republika Czeska – Polska 2014–2020) oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.