STA – ART Workshop JCK Spektakl: NASZA KLASA II | 20.05.2022

Zapraszamy na pokaz warsztatowy:
STA – ART Workshop JCK 


NASZA KLASA II 
Spektakl  20.05.2022 godz. 19.00 
Sala widowiskowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 

Inspiracja - Gościnny, Sempe, Lear.
Reżyseria -  Łukasz Duda
Scenografia - Wiktor Szybałdin, Łukasz Duda 
Opracowanie plastyczne - Magdalena Rzeszutek 
Światło - Łukasz Izdebski 
Dźwięk - Piotr Warszewski/ Robert Kuryś 
Obsada: Miłosz Andrzejewski, Amelia Bednarz, Oliwia Czerniak, Anna Jackiewicz, Klara Klin, Oliwia Kulis, Kuba Koziara, Anna Ozga, Karol Paciejewski, Julia Salabura, Agata Zapora, Łucja Zawadzka, Błażej Zawadzki


Spektakl jest finałem sześciomiesięcznej pracy warsztatowej młodzieży uczestniczącej w treningach aktorskich. „Nasza Klasa” to przedstawienie odwołujące się do dzieciństwa. Naszej własnej historii ze szkolnej ławki, w której niejednokrotnie podejmowaliśmy najważniejsze decyzje naszego ówczesnego życia. Pierwszaki debiutujący w nowym świecie odkrywają magię zabawy, kłótni, rozterek oraz pierwszej miłości. 
Spektakl to wehikuł, który w idealny sposób przenosi w czasie. Poszukiwanie wiarygodności  w kreowaniu postaci oraz nadanie charakteru to zadanie trudne, ale daje możliwość konfrontacji z własną historią. Z moją szkolną ławką, która niejednokrotnie stawała się inspiracją do poszukiwania marzeń oraz odkrywaniem wartości, które towarzyszą nam po dziś dzień, wypierając niejednokrotnie konwenanse, na które jako dzieci nie mieliśmy czasu. Czy to było złe? 


Bilety: 5 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. 
Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Dookoła świata z JCK – wakacyjne kino letnie dla dzieci! 
Zapraszamy na wakacyjny cykl projekcji filmowych dla dzieci w Sali Widowiskowej JCK! Przez całe wakacje, w każdą środę wyświetlimy bajkę dla najmłodszych widzów kina DKF.
Jarmark Bożonarodzeniowy | Plac Ratuszowy | Jelenia Góra | 17-18.12.2022