STA – ART Workshop JCK Spektakl: NASZA KLASA II | 20.05.2022

Zapraszamy na pokaz warsztatowy:
STA – ART Workshop JCK 


NASZA KLASA II 
Spektakl  20.05.2022 godz. 19.00 
Sala widowiskowa JCK przy ul. Bankowej 28/30 

Inspiracja - Gościnny, Sempe, Lear.
Reżyseria -  Łukasz Duda
Scenografia - Wiktor Szybałdin, Łukasz Duda 
Opracowanie plastyczne - Magdalena Rzeszutek 
Światło - Łukasz Izdebski 
Dźwięk - Piotr Warszewski/ Robert Kuryś 
Obsada: Miłosz Andrzejewski, Amelia Bednarz, Oliwia Czerniak, Anna Jackiewicz, Klara Klin, Oliwia Kulis, Kuba Koziara, Anna Ozga, Karol Paciejewski, Julia Salabura, Agata Zapora, Łucja Zawadzka, Błażej Zawadzki


Spektakl jest finałem sześciomiesięcznej pracy warsztatowej młodzieży uczestniczącej w treningach aktorskich. „Nasza Klasa” to przedstawienie odwołujące się do dzieciństwa. Naszej własnej historii ze szkolnej ławki, w której niejednokrotnie podejmowaliśmy najważniejsze decyzje naszego ówczesnego życia. Pierwszaki debiutujący w nowym świecie odkrywają magię zabawy, kłótni, rozterek oraz pierwszej miłości. 
Spektakl to wehikuł, który w idealny sposób przenosi w czasie. Poszukiwanie wiarygodności  w kreowaniu postaci oraz nadanie charakteru to zadanie trudne, ale daje możliwość konfrontacji z własną historią. Z moją szkolną ławką, która niejednokrotnie stawała się inspiracją do poszukiwania marzeń oraz odkrywaniem wartości, które towarzyszą nam po dziś dzień, wypierając niejednokrotnie konwenanse, na które jako dzieci nie mieliśmy czasu. Czy to było złe? 


Bilety: 5 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. 
Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne - Dookoła świata z JCK - zapisy i informator dla rodziców
Wszyscy zastanawiamy się jak będą  wyglądały wakacje w tym roku. Pełni wiary i nadziei, że wszystko ułoży się pomyślnie proponujemy  9-tygodniowe warsztaty dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
FERIE ZE SZTUKĄ 2022 w Jeleniogórskim Centrum Kultury | 31.01. - 11.02.2022
Ogłaszamy zapisy na zorganizowany wypoczynek podczas ferii zimowych dla dzieci z Jeleniej Góry w wieku 6-10 lat. Zapisy rozpoczynamy 14 grudnia 2021, od godziny 10.00. W tym roku odbywają się wyłącznie przez internetowy system zapisów na stronie jck.systemzajeciowy.pl. UWAGA! W tym roku nie obowiązują zapisy telefoniczne i bezpośrednio w sekretariatach JCK.