MAMalucha Polsko - Ukraińska „Akademia Mamy i Malucha”

W związku z zaistniałą sytuacją przyjazdu do naszego miasta wielu ukraińskich mam z dziećmi, potrzebujących wsparcia i integracji społecznej, oraz wychodząc naprzeciw potrzebom polskich mam maluchów. 
Jeleniogórskie Centrum Kultury - RELAX
PROPONUJE NOWE FANTASTYCZNE WARSZTATY DLA MAM I MALUCHÓW (1-3 LATA)

MAMalucha Polsko - Ukraińska „Akademia Mamy i Malucha”
Zapraszamy wszystkie mamy ze swoimi pociechami od 1 do 3 roku życia na kreatywne spotkania pełne nauki poprzez zabawę. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w czwartki w godzinach 10:00–12:00. Pod czujnym okiem znakomitych i doświadczonych pedagogów z Polski i Ukrainy, dzieci oraz mamy doświadczą wyjątkowej okazji integracji społecznej w językowym tyglu. Dzięki temu, wzbogacimy lingwistyczne możliwości maluchów, a ich mamy będą mogły poznać język, kulturę i zwyczaje polskie oraz ukraińskie. Zabawy będą oparte o elementy rytmiki z muzyką, a rozwój motoryczny będzie wspomagany zajęciami sensorycznymi i plastycznymi. Radość, śmiech, zabawa to główne cele warsztatów „MAMalucha”. Podczas pierwszych zajęć będziemy się otulać oraz zabawnie wywijać z kocykami i maluszkami, na które bardzo serdecznie zapraszamy. Na zajęcia zarówno dzieci jak i rodzice przychodzą w niekrępujących ubraniach, które bez obawy można pobrudzić oraz z zapasem mokrych chusteczek. Zabieramy ze sobą buty na przebranie (zarówno dorosły jak i dziecko).


NA PIERWSZE ZAJĘCIA ZAPRASZAMY
07 kwietnia 2022 r. w godzinach 10.00 – 12.00
ulica 1 MAJA 60, 58-500 Jelenia Góra, tel.: 75 64 23 880
(Sala Kameralna / wejście za restauracją Relax od ul. 1 Maja).

  • Koszt jednego spotkania to symboliczne 10 złotych*
  • * Osoby, które są w trudnej sytuacji finansowej mogą zostać zwolnione z opłaty uzasadniając swoją sytuację w formie podania.
  • Zapisów trzeba dokonać poprzez system zajęciowy JCK https://jck.systemzajeciowy.pl/ lub w sekretariacie JCK ul.1 Maja 60, 58-500 Jelenia Góra. 

Zajęcia prowadzą:

  • LARYSA WLASIUK – pracowała i była kierownikiem wokalnego chóru w Szkole nr 12 w Berdyczowie. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kształcenia muzyki, wyróżniająca się kreatywnością oraz znakomitym kontaktem z dziećmi.
  • LILIANA FULARZ - pracowała wiele lat z małymi dziećmi będąc nauczycielem w Przedszkolu Publicznym nr 6 w Bogatyni. Współautorka wielu warsztatów i inicjatyw związanych z rozwojem i nauką małych dzieci. Terapeuta oraz trener I stopnia PSPiA KLANZA. Jest to żywiołowa, ciepła i wiecznie uśmiechnięta Lila.
Teatr 55 - Spektakl Pożądanie w cieniu pokrywki
„Pożądanie w cieniu pokrywki” autorstwa Jacka Getnera, to sztuka o świecie iluzji, któremu wciąż ulegamy. Odpowiednio opakowany, bezczelnie sprzedaje nam nasze własne marzenia. Dajemy się nabiera, ponieważ, bez względu na wszystko, wciąż pragniemy wierzy, że nieosiągalne jednak jest możliwe do zdobycia.
Zapraszamy na koncert charytatywny MY Z WAMI!
Zapraszamy na koncert charytatywny MY Z WAMI! z którego dochód zostanie przekazany na wsparcie uchodźców z Ukrainy.