67. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Szanowni Państwo,

zapraszamy uczniów na eliminacje miejskie 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury dla uczestników z Jeleniej Góry, Karpacza, Kowar, Szklarskiej Poręby i Mirska 

Etap miejski odbędzie się 23. marca. 2022 o godzinie 10.00 w Sali Widowiskowej JCK przy ul Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze. Do kolejnych eliminacji kwalifikują się trzy osoby z Turnieju Recytatorskiego i po jednej osobie z Turnieju Poezji Śpiewanej, Turnieju „Wywiedzione ze słowa”, Turnieju Jednego Aktora.     
Termin składania kart : 16.03.2022 sekretariat JCK ul. Bankowa 28/30 
(prosimy wypełnić karty elektronicznie lub czytelnie drukowanymi literami)

Więcej informacji o konkursie: tutaj
KARTA ZGŁOSZENIOWA I REGULAMIN DO POBRANIA PONIŻEJ:

Regulamin OKR 2022 - Eliminacje miejskie

Karta zgłoszeniowa OKR 2022 - Turniej Recytatorski i Wywiedzione ze słowa

Karta zgłoszeniowa OKR 2022 - Turniej: Poezja Śpiewana

Karta zgłoszeniowa OKR 2022 - Turniej: Teatr Jednego Aktora

Koncert: CZESŁAW MOZIL Solo | 26.11.2022
Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.
Koncert: ØRGANEK | 08.04.2022
W skład zespołu wchodzą: Tomasz Organek (gitara, śpiew), Adam Staszewski (bas), Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), Robert Markiewicz (perkusja). Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za granicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria) ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków.