LIGA ROCKA 2022 | Zgłoś swój zespół!

LIGA ROCKA 2022

Wracamy po rocznej przerwie! Najstarszy i najważniejszy przegląd kapel rockowo-metalowych w regionie kolejny raz zawita w progi sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Choć formuła festiwalu pozostaje niezmienna, to podczas nadchodzącej edycji możecie spodziewać się wielu nowości, o których na bieżąco będziemy Was informować. Na początek jednak rzecz najważniejsza, czyli zgłoszenia, na które czekamy do 31 grudnia. Zapraszamy wszystkie zespoły poruszające się w szeroko rozumianej muzyce rock/metal. Nie ważne czy masz ośmioosobowy skład folkowo-metalowy, czy samotnie grasz ciężką elektronikę, Liga Rocka jest właśnie dla Ciebie!

Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziecie pod tym linkiem:

https://www.jck.pl/article/75/liga-rocka/


Projekt „Liga Rocka” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Oferta zajęć edukacyjnych w Jeleniogórskim Centrum Kultury
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych pracowniach edukacyjnych. Przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Spotkanie z Wojciechem Smarzowskim / 10.12.2019
Zapraszamy bardzo serdecznie na wieczór Z WOJCIECHEM SMARZOWSKIM w ramach DKF Klaps. W programie: projekcja filmu autora „Wołynia” i „Kleru” oraz spotkanie z bohaterem wieczoru!