Koncert: MICHAŁ BAJOR - KOLOR CAFFE | Nowy termin: 24.04.2022

Szanowni Państwo,
z powodu nagłej choroby Pana Michała Bajora zmuszeni jesteśmy przełożyć piątkowy koncert w Sali Widowiskowej JCK.
Nowy termin koncertu to 24.04.2022, godzina 19:00

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność!


Istnieje również możliwość zwrotu biletów związaną ze zmianą terminu. (Zwroty przyjmujemy do 12 kwietnia 2022 włącznie, po tym terminie nie będzie możliwości zwrotu).
W zależności od formy zakupu biletu można dokonać w następujący sposób:

  • Zakup dokonany w kasie biletowej: Zwrotu można dokonać osobiście w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30. Kasa czynna od wtorku od piątku w godzinach 13:00 - 18:00.
  • Zakup dokonany przez system sprzedaży internetowej: Zwrotu można dokonać wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl, w treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.

W przypadku dodatkowych pytać prosimy o kontakt telefoniczny 75 64 78 884 lub mailowy impresariat@jck.plZapraszamy serdecznie na koncert MICHAŁA BAJORA w Sali Widowiskowej JCK, ul. Bankowa 28/30.


24 kwietnia, godzina 19:00. 
Bilety:  110 zł

MICHAŁ BAJOR - KOLOR CAFFE 
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je suis malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach  Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.  

Bilety: 110 zł w przedsprzedaży do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach 13.00 - 18.00 oraz na 2 godziny przed wydarzeniem.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
W związku z zaleceniem Prezesa Rady Ministrów RP związanym z epidemią koronawirusa informujemy przeniesieniu eliminacji miejskich na inny termin, tj. 07.04.2020 godz. 10.00.
Jeleniogórski Jarmark Świąteczny 2022 - zgłoszenia zakończone
ZAPRASZAMY  ARTYSTÓW,  RZEMIEŚLNIKÓW i WYSTAWCÓW na polsko-czeski Jeleniogórski Jarmark Świąteczny Jelenia Góra, Plac Ratuszowy 15-18 XII 2022 r.