Jeleniogórski Jarmark Świąteczny | 16 - 19 grudnia 2021

Zapraszamy serdecznie na organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY!
W tym roku zaprezentujemy kolejną odsłonę tego wydarzenia. Już 16 grudnia spotykamy się na PLACU RATUSZOWYM.


Jak długo będziemy?
Zaczynamy 16 grudnia o godzinie 12:00 i będziemy z wami przez 4 dni do godziny 21:00!

Co będzie się działo?

  • Razem z najmłodszymi zapraszamy was do Mikołajowego Wesołego Miasteczka!
  • Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu kreatywnie to tuż przy scenie w ogrzewanym namiocie przygotowaliśmy dla małych i dużych warsztaty artystyczne. Malowanie pierniczków, przygotowywanie ozdób świątecznych i wiele, wiele innych ciekawych form.
  • W tym roku przybędzie do nas bardzo wielu wystawców, będzie można kupić ozdoby świąteczne, sprawić komuś piękny prezent i spróbować pyszne, regionalne i nie tylko produkty spożywcze.
  • W pocie czoła, szkoły na naszego powiatu przygotowują świąteczne szopki na zorganizowany przez nas konkurs. Efekt ich pracy będziecie mogli zobaczyć i ocenić na jarmarku.
  • Dla zmarzniętych, głodnych i spragnionych przygotowaliśmy restaurację z pysznym grzańcem.

Co więcej?
Kolędy, świąteczne piosenki, wizyta świętego mikołaja (dla tych grzecznych przez calutki rok). Betlejemskie Światełko pokoju, zapach choinki, dużo światełek i baaaaaaaardzo świąteczne atmosfera!


Będziecie?

Szcegółowy plan warsztatów dla dzieci już niebawem!

Projekt „Jarmark Świąteczny ” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

 

DKF repertuar na marzec 2020
Nasza mała Polska, Historia małżeńska, Oficer i szpieg, Poznajmy się jeszcze raz, Nasze miejsce na Ziemi czyli 5 świetnych filmów, które przygotowaliśmy dla Państwa w ramach marcowego DKF Klaps!
DKF Klaps | Listopad z filmem polskim | repertuar
Zobaczcie repertuar DKF Klaps w listopadzie 2021.