Jeleniogórski Jarmark Świąteczny | 16 - 19 grudnia 2021

Zapraszamy serdecznie na organizowany przez Jeleniogórskie Centrum Kultury 

JARMARK BOŻONARODZENIOWY!
W tym roku zaprezentujemy kolejną odsłonę tego wydarzenia. Już 16 grudnia spotykamy się na PLACU RATUSZOWYM.


Jak długo będziemy?
Zaczynamy 16 grudnia o godzinie 12:00 i będziemy z wami przez 4 dni do godziny 21:00!

Co będzie się działo?

  • Razem z najmłodszymi zapraszamy was do Mikołajowego Wesołego Miasteczka!
  • Jeśli macie ochotę na spędzenie czasu kreatywnie to tuż przy scenie w ogrzewanym namiocie przygotowaliśmy dla małych i dużych warsztaty artystyczne. Malowanie pierniczków, przygotowywanie ozdób świątecznych i wiele, wiele innych ciekawych form.
  • W tym roku przybędzie do nas bardzo wielu wystawców, będzie można kupić ozdoby świąteczne, sprawić komuś piękny prezent i spróbować pyszne, regionalne i nie tylko produkty spożywcze.
  • W pocie czoła, szkoły na naszego powiatu przygotowują świąteczne szopki na zorganizowany przez nas konkurs. Efekt ich pracy będziecie mogli zobaczyć i ocenić na jarmarku.
  • Dla zmarzniętych, głodnych i spragnionych przygotowaliśmy restaurację z pysznym grzańcem.

Co więcej?
Kolędy, świąteczne piosenki, wizyta świętego mikołaja (dla tych grzecznych przez calutki rok). Betlejemskie Światełko pokoju, zapach choinki, dużo światełek i baaaaaaaardzo świąteczne atmosfera!


Będziecie?

Szcegółowy plan warsztatów dla dzieci już niebawem!

Projekt „Jarmark Świąteczny ” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

 

Spektakl: Milord De Paris / 08.02.2020
Spektakl Scena Kamienica "Milord De Paris". Do hotelu przyjeżdża z Francji tajemniczy mężczyzna, który melduje się w pokoju 404. Każe recepcjonistce kierować do siebie wszystkie kobiety z zasobnym portfelem. Wychodzi na jaw, że ów Milord oferuje swoje usługi towarzyskie... Zapraszamy na nowy spektakl Sceny Kamienica z dużą dozą humoru, pokazem rewii paryskiej i z piosenką francuską w tle!
DKF repertuar na listopad 19
Boże Ciało, Van Gogh. U bram wieczności, Dzięki Bogu, Kobieta idzie na wojnę! Oto filmy, które wyświetlimy w listopadzie w naszym kinie DFK.