Jeleniogórska Wszechnica Fotograficzna | 3-5.12.2021 r.

Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w Jeleniogórskiej Wszechnicy Fotograficznej w dniach 3-5.12.2021 r.

Wszechnica jest otwartą formą edukacji. Zachęcamy do udziału w niej zarówno młodych ludzi z ambicjami artystycznymi, którzy rozpoczynają swoją drogę twórczą, jak również dorosłych zajmujących się fotografią - amatorów i miłośników fotografii. Propozycja skierowana jest do zainteresowanych z całej Polski, którzy pragną rozwijać i kontynuować aktywność w tej dziedzinie.

Konsultantami podczas Wszechnicy będą artyści fotograficy, członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików, kuratorzy galerii fotograficznych, historycy sztuki i fotografii oraz wykładowcy na wyższych uczelniach artystycznych znani ze swej działalności na obszarze całego kraju, a więc autorytety uznane w tej dziedzinie, którzy za pomocą rozmów z autorami mogą im pomóc w dalszym rozwoju artystycznym. Konsultanci, poprzez swoje zawodowe funkcje pełnione w kraju i za granicą mają również możliwość promocji obejrzanych i docenionych fotografii.

Miejsce: Ośrodek Wojków, Kowary, ul. Górna 2

www.wojkow.pl

więcej informacji o Wszechnicy Fotograficznej można znaleźć tu: https://wszechnicafotograficzna.blogspot.com/

kontakt: tomasz.mielech@poczta.fm

DKF Klaps | repertuar październik 2021
Zobaczcie repertuar DKF Klaps w październiku 2021.
Koncert: Pablopavo i Ludziki / 16.11.2019
Pablopavo nawija, nieco śpiewa i okazjonalnie gra na gitarze w różnych zespołach. Również komponuje i pisze teksty. Książkę też napisał. A już 16 listopada przyjedzie do nas z Ludzikami i zagra w Sali Widowiskowej JCK!