Cykl spotkań: Gorące tematy na zimne dni!

GORĄCE TEMATY
Spotkania dyskusyjne 

Nasz świat ciągle się zmienia. Jesteśmy skonfrontowani z poruszającymi i ważnymi sprawami, które budzą różne emocje. Jednak nie zawsze jest łatwo o nich rozmawiać, gdyż obawiamy się kłótni i konfrontacji.
Zapraszam na cykl 8 spotkań dla osób zainteresowanych rozmowami na tematy społeczne i ekologiczne, polityczne i psychologiczne, jak na przykład „Czy można zmuszać ludzi do szczepień przeciwkowidowych? Czy świat potrzebuje więcej liderek? Czemu ludzie wszędzie rzucają śmieci? Czy mówić wprost czy lepiej być uprzejmą?
Dyskusje prowadzone będą metodą procesu grupowego. Uczestnicy mogą zgłaszać tematy, które ich interesują i poruszają. Poprzez głosowanie wybiera się jeden temat, nad którym cała grupa pracuje. Omawiamy wybrany temat i obstawiamy różne stanowiska i role, które się wyłaniają. Mówienie z ról, a nie osobiście, daje nam wolność wyrażania różnych stanowisk bez obaw, że będziemy za to krytykowani lub odrzuceni. Dzięki temu poznajemy różnorodność argumentów w nas i w innych i uzyskujemy nowe perspektywy i wglądy, które mogą nas wspierać w codziennym życiu. Razem z innymi możemy przeżyć wiele zabawnych, zaskakujących, wzruszających i inspirujących momentów oraz wzbogacić swoje umiejętności wyrażania się i komunikacji. 

Zajęcia prowadzi psychoterapeutka Rita Mari Schaeper.
Będą one nagrywane wyłącznie dla celów szkoleniowych (nagrania będą zniszczone bezpośrednio po omówieniu ich z superwizorem).
Ilość miejsc jest ograniczona.

Bliższe informacje o procesie grupowym oraz o prowadzącej znajdziesz tu: www.processwork-schaeper.com/o-metodzie

WSTĘP WOLNY

WSTĘP WOLNY

MIEJSCE: Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1.Maja 60, sala 108 (1. piętro)

TERMINY: 27 października, 03/ 10/ 17/ 24 listopada, 01/ 08/ 15 grudnia 2021

UWAGA! 24 LISTOPADA ZAJĘCIA ZOSTAJA ODWOŁANE!

GODZINA: 18:00-20:00

ZAPISY I INFORMACJE: rita.schaeper@gmail.com, tel.: 530 728 959,

www.processwork-schaeper.com

 

DKF repertuar na listopad 2020
Zapraszamy na listopadowe kino DKF Klaps.
Przetarg ustny na sprzedaż samochodu
Jeleniogórskie Centrum Kultury ogłasza przetarg ustny na sprzedaż samochodu typu bus marki Renault Master rok prod. 2002. Przetarg odbędzie się w dniu 18 marca (środa) 2020 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Jeleniogórskiego Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 60 pok. 110 (1 piętro). Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie karty zgłoszenia do przetargu – do dnia 17 marca 2020.