Nauka gry na perkusji

JCK MUFLON – nauka gry na perkusji

I grupa wtorki godz. 17-18

II grupa wtorki godz. 18-19

III grupa wtorki godz. 19-20

IV grupa środy godz. 17-18

V grupa środy godz. 18-19

VI grupa środy godz. 19-20

Początek zajęć:  4.10.2022

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

Zajęcia prowadzi Hubert Cel - absolwent I i II stopnia PSM w Jeleniej Górze, współtwórca festiwalu "Krokusik", członek kilku zespołów muzycznych, aktywnie muzykuje i występuje podczas koncertów i warsztatów muzycznych.

Jeśli kiedyś myślałeś, żeby zacząć przygodę z graniem na perkusji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na zajęciach poznasz podstawy grania na bębnach, a instruktor zadba o Twoją technikę. Jeśli lubisz muzykę i chcesz zacząć przygodę z zestawem perkusyjnym, serdecznie zapraszamy.

Opłata za zajęcia: 140 zł miesięcznie. JCK Muflon zapewnia instrumenty muzyczne oraz wszelkie materiały nutowe.

Pracownia muzyczna JCK MUFLON, ul. Cieplicka 172, sala muzyczna II piętro

Sensoplastyka®
Sensoplastyka®  to polisensoryczna, multikolorowa, wielozapachowa przestrzeń możliwości dla najmłodszych  dzieci Sensoplastyka® to mnogość faktur, tekstur oraz cała paleta ekologicznych barw. Sensoplastyka® to zajęcia , które kreuje dziecko poprzez bezpośrednie doświadczanie , manipulowanie, mieszanie i łączenie rozmaitych produktów o różnorodnej konsystencji i strukturze.
WARSZTATY PLASTYCZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Podczas warsztatów odbywają się zajęcia z rysunku, malarstwa oraz rzeźby w glinie. Wykorzystujemy różnorodne techniki: rysunek ołówkiem, węglem, kredką i tuszem, czy akwarelami. Zajęcia prowadzane są w małych grupach dostostosowanych do wieku, potrzeb i umiejętności każdego dziecka. Zapewniamy dzieciom przyjazną, twórczą atmosferą i wszystkie materiały plastyczne oraz narzędzia.