Nauka gry na perkusji

JCK MUFLON – nauka gry na perkusji
I grupa wtorki godz. 15:30-16:15
II grupa wtorki godz. 16:20-17:05
III grupa wtorki godz. 17:10-17:55
IV grupa wtorki godz. 18:00-18:45
V grupa wtorki godz. 18:50-19:35

Początek zajęć:  5 października 2023

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

 

Zajęcia prowadzi Dawid Leszczyk – muzyk, perkusista, występował w Orkiestrą Dni Naszych i Marylą Rodowicz. Obecnie muzyk zespołu Nowej Energii, Zdrowej Wody i Paradoxu. Okazjonalnie występuje też z zespołem Gabriela Fleszara.

Jeśli kiedyś myślałeś, żeby zacząć przygodę z graniem na perkusji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na zajęciach poznasz podstawy grania na bębnach, a instruktor zadba o Twoją technikę. Jeśli lubisz muzykę i chcesz zacząć przygodę z zestawem perkusyjnym, serdecznie zapraszamy.

 

Opłata za zajęcia: 280 zł miesięcznie. JCK Muflon zapewnia instrumenty muzyczne oraz wszelkie materiały nutowe. Pracownia muzyczna JCK MUFLON, ul. Cieplicka 172, sala muzyczna II piętro.

WARSZTATY LOGICZNO-MATEMATYCZNE
Zajęcia są ukierunkowane na rozwijanie logicznego, strategicznego myślenia. Poprzez wykorzystanie różnego rodzaju pomocy dydaktycznych. Chcemy pokazać matematykę od zupełnie innej strony. Inaczej niż proponuję to program szkolny, inaczej niż na szkolnej lekcji matematyki.... Nie jest to rozszerzenie, ani korepetycje do szkolnych lekcji matematyki!
Zespół Wokalny Sybiraczki i Kresowianie
Zespół bierze czynny udział we wszystkich uroczystościach sybirackich, kombatanckich i patriotycznych. Występuje w domach pogodnej starości, szpitalach i na rzecz osób niepełnosprawnych. Współpracuje ze szkołami przekazując młodemu pokoleniu takie wartości, jak patriotyzm i miłość do ojczyzny. Zespół jest gospodarzem corocznej wrześniowej imprezy-koncertu „Sybiraczki i goście”, kiedy to do JCK „Muflon” zapraszane są zaprzyjaźnione zespoły muzyki ludowej.