Nauka gry na perkusji

JCK MUFLON – nauka gry na perkusji

I grupa wtorki godz. 17-18

II grupa wtorki godz. 18-19

III grupa wtorki godz. 19-20

IV grupa środy godz. 17-18

V grupa środy godz. 18-19

VI grupa środy godz. 19-20

Początek zajęć:  5.10.2021

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat.

Zajęcia prowadzi Hubert Cel - absolwent I i II stopnia PSM w Jeleniej Górze, współtwórca festiwalu "Krokusik", członek kilku zespołów muzycznych, aktywnie muzykuje i występuje podczas koncertów i warsztatów muzycznych.

Jeśli kiedyś myślałeś, żeby zacząć przygodę z graniem na perkusji, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na zajęciach poznasz podstawy grania na bębnach, a instruktor zadba o Twoją technikę. Jeśli lubisz muzykę i chcesz zacząć przygodę z zestawem perkusyjnym, serdecznie zapraszamy.

Opłata za zajęcia: 140 zł miesięcznie. JCK Muflon zapewnia instrumenty muzyczne oraz wszelkie materiały nutowe.

Pracownia muzyczna JCK MUFLON, ul. Cieplicka 172, sala muzyczna II piętro

Aktywna Kreatywna Sobota
Propozycja oryginalnych, kreatywnych działań dla dzieci, które uwielbiają spędzać wolny czas w sposób aktywny i niekonwencjonalny. W roku ubiegłym zapoczątkowaliśmy cykl zajęć plastycznych w ramach autorskiej pracowni SZTUKU- PUKU oraz zabaw komputerowych z Minecrafta.
Pracownia Wokalna
Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia. Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne, naukę poprawnej emisję głosu, kształcenie słuchu, poszerzenie skali głosu, wprowadzenie w różne gatunki muzyczne, interpretację utworów, pracę z mikrofonem, przygotowanie do konkursów, festiwali wokalnych.