Wernisaż wystawy fotografii pt. "Bukowiec - spotkania"

Zapraszamy w sobotę 18.09.2021 r. o godz 18 00 na wernisaż wystawy fotografii pt. "Bukowiec - spotkania" do pałacu w Bukowcu.

Wystawa jest efektem pleneru fotograficznego zorganizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury i Związek Gmin Karkonoskich, który odbył się w czerwcu w pałacu w Bukowcu.. W wystawie udział biorą: Jakub Byrczek, Beata Chłopeniuk, Sławoj Dubiel, Nina Hobgarska, Marek Liksztet, Jacek Michalak, Tomasz Mielech, Halina Morcinek, Krzysztof Niewiadomski, Paweł Roman, Bogumiła Twardowska- Rogacewicz, Rafał Swosiński, Tomasz Walczak, Jan Zawadzki

Wystawa potrwa do końca grudnia. Zapraszamy !

Koncert: Michał Bajor | 12-13.03.2021
Zapraszamy serdecznie na koncert Michała Bajora w Jeleniogórskim Centrum Kultury! Artysta zagra utwory z najnowszej płyty "Kolor Cafe - Przeboje Włoskie i Francuskie"!
Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA | 20-25 listopada 2020
Nasz tegoroczny idiom: RAZEM! DOKĄD? nabrał nowego znaczenia. Stał się drogowskazem do zastanowienia nad kolejnymi „niewidzialnymi” zagrożeniami, które opanowują nasz świat.  Mamy dla Was też bardzo ważną informację. Tegoroczna edycja nie jest odwołana! Spotkamy się w listopadzie 2020 roku! Kiedy dokładnie?  Nowy termin festiwalu to 20-25.11.2020!