Wernisaż wystawy fotografii pt. "Bukowiec - spotkania"

Zapraszamy w sobotę 18.09.2021 r. o godz 18 00 na wernisaż wystawy fotografii pt. "Bukowiec - spotkania" do pałacu w Bukowcu.

Wystawa jest efektem pleneru fotograficznego zorganizowanego przez Jeleniogórskie Centrum Kultury i Związek Gmin Karkonoskich, który odbył się w czerwcu w pałacu w Bukowcu.. W wystawie udział biorą: Jakub Byrczek, Beata Chłopeniuk, Sławoj Dubiel, Nina Hobgarska, Marek Liksztet, Jacek Michalak, Tomasz Mielech, Halina Morcinek, Krzysztof Niewiadomski, Paweł Roman, Bogumiła Twardowska- Rogacewicz, Rafał Swosiński, Tomasz Walczak, Jan Zawadzki

Wystawa potrwa do końca grudnia. Zapraszamy !

DKF Klaps | repertuar marzec 2022
Pięć projekcji w marcu w tym jeden przedpremierowy: Piosenki o miłości! Zapraszamy do DKF.
ART & GLASS FESTIVAL  3-4 września 2022 r. ZAPRASZAMY ARTYSTÓW I RZEMIEŚLNIKÓW!
Art & Glass Festiwal to dwudniowy polsko-czeski jarmark sztuki i szkła, który odbywał się co roku na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, na przełomie czerwca i lipca.  Rosnące zainteresowanie imprezą, zwiększająca się liczba wystawców i rzemieślników oraz potrzeba rozwoju programu spowodowała, że postanowiliśmy wpisać festiwal w tradycyjne święto miasta jakim jest Wrzesień Jeleniogórski oraz przenieść jego organizację na znacznie rozleglejszy teren jakim są tzw. „jeleniogórskie błonia”.