Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska

Modern Flamenco i Klasyka Hiszpańska
Rozpoczęcie zajęć:

21.10.2022, godz. 19:00-20:30 - GRUPA ZAAWANSOWANA 

22.10.2022, godz. 09:00 - ...  - GRUPA POCZĄTKUJĄCA 

Klasyka Hiszpańska
Jest to unikalne połączenie elegancji klasycznego baletu i dynamicznego, nacechowanego emocjami flamenco. Żaden z innych tańców nie łączy w sobie tak spójnie tych przeciwstawnych cech.

Modern Flamenco
Styl inspirowany klasycznym tańcem flamenco, uzupełniony elementami tańca współczesnego.

Zajęcia prowadzi Magdalena Sajko, doświadczony instruktor i choreograf tańca flamenco i klasyki hiszpańskiej, mający praktykę w prowadzeniu zajęć z dziećmi  dorosłymi.

Swoje umiejętności zdobywała i wciąż doskonali, uczestnicząc w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez wybitnych tancerzy flamenco z Hiszpanii i Niemiec: Belen Maya (solistka w scenie tańca bulerias z filmy Carlosa Saury „Flamenco”), Natalia Ferrandiz, Irene Alvarez, Ana Maria Amahi, Miguelete, Marta Robles i inni.

Ma na swoim koncie liczne występy solowe i zespołowe na terenie Dolnego Śląska, między innymi: Filharmonia Wrocławska, Sala Koncertowa Telewizji Wrocław – Festiwal „Sztuka łączy pokolenia – inspiracje flamenco”, Bolesławiecki Festiwal „Od Hiszpanii po Orient”, Teatr im. Cypriana Norwida w Jeleniej Górze, Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach, Plac Ratuszowy Jelenia Góra Festiwal „Art & Glass”.

W 2016 roku tańczyła z zespołem Manuela Segovii „Iberica de Danza Company” w widowisku operowym „Carmen – Zarzuela Show”, które było najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, obok takich gwiazd scen operowych jak Kate Aldrich czy Victor Campos Leal.”

Koszt zajęć 100 PLN za miesiąc
Instruktor Magdalena Sajko 
Zajęcia JCK ul Bankowa 28/29 

Szczęśliwa kobieta z Ajurwedą
W programie spotkań: podstawy ajurwedy, dosze, określanie prakriti i vikriti, dinaczarja, guny; zalecenia zdrowotne dla dosz; nauka automasażu ciała, twarzy, głowy; joga dla twarzy, olejowanie włosów i paznokci; zabieg Garshana (szczotkowanie ciała), przygotowywanie ziół dedykowanych dla dosz; przygotowywanie herbat leczniczych, antyama (mieszanka ziołowa na trawienie),- naturalne kosmetyki, zdrowe słodycze oraz oczyszczanie i potrawy oczyszczające (kiczeri, ghee).
WARSZTATY LEGO 
Podczas warsztatów tworzymy wszelkiego rodzaju budowle jak i konstrukcje z wykorzystaniem kloców Lego oraz prostego programowania. Dzięki zabawie pobudzamy u dzieci wyobraźnie przestrzenną, spostrzegawczość jak i kreatywność. Jeśli Twoje dziecko lubi budować i tworzyć z klocków lego to zdecydowanie zajęcia dla Niego.