Joga i Relaksacja „Kobieta zrelaksowana”

JCK MUFLON – JOGA I RELAKSACJA „KOBIETA ZRELAKSOWANA"

GRUPA I PONIEDZIAŁEK
godz. 16:00-17:00 – joga 
godz. 17:30-19:00 – joga i relaksacja

GRUPA II CZWARTEK
godz. 16:00-17:00 – joga nidra
godz. 17:30-19:00 – joga i relaksacja

Początek zajęć:  5 września 2022

Zajęcia prowadzi Izabela Myk-Zaradniewicz – konsultantka ajurwedy I i II stopnia u dr Partapa Chauhana instytut Jiva Ayurveda, absolwentka podyplomowych studiów „Ajurweda - holistyczna koncepcja zdrowia” na Górnośląskiej Wyższej Szkole w Katowicach, instruktorka rekreacji ruchowej w specjalności hatha joga (Joga Akademicka w Częstochowie, prof. Janusza Szopa), instruktorka w zakresie technik relaksu, uważności, koncentracji, pranajamy i medytacji (Pracownia Jogi - Maciej Wielobób).

W programie spotkań:  joga dla początkujących, praktyki oddechowe pranajama; nauka uważności, koncentracji, medytacji;  afirmację, mantry, relaksacja prowadzona.

Opłata miesięczna joga: 120 zł, joga i relaksacja: 140 zł
JCK MUFLON, ul. Cieplicka 172, sala widowiskowa/Sala Lawendowa

 

 

Ruch, uważność, bliskość
Zajęcia dla rodziców z dziećmi mające na celu wsparcie w rozwoju emocjonalnym, komunikacji, wzmocnieniu empatii i uważności. Redukcja stresu, nauka rozpoznawania i stawiania granic. Holistyczne podejście do relacji rodzic-dziecko. To wszystko, w oparciu o jogę, taniec, ćwiczenia oddechowe i wspólną zabawę.
Pracownia Sztuk Plastycznych Małego Człowieka
Zadaniem pracowni jest poznanie różnorodnych technik plastycznych i sposobów posługiwania się nimi. Tradycyjne i niekonwencjonalne materiały plastyczne rozwijają świadomość plastyczną, a zadania ocierające się o arteterapię pozwalają lepiej poznać dziecko i jego świat.