Pracownia Wokalna

JCK MUFLON – PRACOWNIA WOKALNA

PONIEDZIAŁEK

grupa 1, 15.00 – 15.45

grupa 2 16.00 – 16.45

grupa 3 17.00 – 17.45 

Początek zajęć: 6 września 2021

Pracownię wokalną prowadzi Anna Kosa-Sweklej.

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia. Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne, naukę poprawnej emisję głosu, kształcenie słuchu, poszerzenie skali głosu, wprowadzenie w różne gatunki muzyczne, interpretację utworów, pracę z mikrofonem, przygotowanie do konkursów, festiwali wokalnych.

Anna Sweklej – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Współzałożycielka zespołów muzycznych w TYM SĘK oraz A.M.A TRIO, z którymi nagrała płyty. Przygodę z piosenką zaczęła jako 15-latka w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze, tam odbierała pierwsze szlify sceniczne oraz brała udział w wielu koncertach i konkursach. Była także uczestniczką zajęć muzycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jeleniej Górze, gdzie zawiązała się z grupą o nazwie Samozwańcza Akademia Dźwięku (S.A.D.), z którą nagrała płytę (wydawnictwo nieoficjalne).

Była uczestniczką warsztatów wokalnych w Otmuchowie, prowadzonych przez kadrę profesjonalistów, związanych z Opolskim Studiem Piosenki. Współpracowała z wieloma artystami i zespołami (Wolna Grupa Bukowina, Bo Tak, Ewelina Marciniak).

Opłata miesięczna: 120 zł.

JCK MUFLON, Pracownia wokalna, ul. Cieplicka 172, sala nr 2

 

     

 

   

Nauka języka angielskiego dla przedszkolaków
Zajęcia opierają się na  połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego. Jest to bezstresowe osłuchiwanie się z językiem angielski poprzez zabawy z rytmem,  piosenkami i ruchem.  Opowieści ruchowe, elementy rytmiki oraz ćwiczenia ogólno usprawniające  rozwijają  wyobraźnię i pamięć dzieci, a także wzmacniają ciało i poprawiają jego koordynację, prawidłowe napięcie oraz gibkość.
Mały Teatr Tańca
W strukturach Małej Akademii Baletu od 2018 roku działa grupa Mały Teatr Tańca, tworzą go małe baletnice wyłonione ze wszystkich grup tanecznych. MTT jest miejscem twórczym, rozwijającym wyobraźnię i doskonalącym technikę baletową.