Pracownia Wokalna

JCK MUFLON – PRACOWNIA WOKALNA

PONIEDZIAŁKI

grupa I, godz. 15:00 – 15:45

grupa II, godz. 16:00 – 16:45

grupa III, godz. 17:00 – 17:45

 

Początek zajęć: 2 października 2023

Pracownię wokalną prowadzi Anna Kosa-Sweklej.

 

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia. Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne, naukę poprawnej emisję głosu, kształcenie słuchu, poszerzenie skali głosu, wprowadzenie w różne gatunki muzyczne,  interpretację utworów, pracę z mikrofonem, przygotowanie do konkursów, festiwali wokalnych.

 

Anna Sweklej – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Współzałożycielka zespołów muzycznych w TYM SĘK oraz A.M.A TRIO, z którymi nagrała płyty. Przygodę z piosenką zaczęła jako 15-latka
w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze, tam odbierała pierwsze szlify sceniczne oraz brała udział w wielu koncertach i konkursach. Była także uczestniczką zajęć muzycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jeleniej Górze, gdzie zawiązała się z grupą o nazwie Samozwańcza Akademia Dźwięku (S.A.D.), z którą nagrała płytę (wydawnictwo nieoficjalne).

 

Była uczestniczką warsztatów wokalnych w Otmuchowie, prowadzonych przez kadrę profesjonalistów, związanych z Opolskim Studiem Piosenki. Współpracowała z wieloma artystami i zespołami (Wolna Grupa Bukowina, Bo Tak, Ewelina Marciniak).

 

Opłata miesięczna: 140 zł.

JCK MUFLON, Pracownia wokalna, ul. Cieplicka 172, sala nr 2

 

   

Joga i Relaksacja „Kobieta zrelaksowana”
W programie spotkań: joga dla początkujących, praktyki oddechowe pranajama; nauka uważności, koncentracji, medytacji; afirmację, mantry, relaksacja prowadzona.
Cieplicki Ogród Społeczny
Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia Cieplickiego Ogrodu Społecznego (tuż przy siedzibie Przystani Twórczej ul. Cieplicka 74).Czeka na nas świeże powietrze, doborowe towarzystwo, wspólne rozmowy, planowanie i przyjemna praca – dla każdego, w miarę jego możliwości i potrzeb. Co jakiś czas planowane są również różnorodne warsztaty np. zielarskie, o instrumentach afrykańskich, czy też fitness oraz koncerty. Zbiórka pod Przystanią Twórczą.