Muzyczni Sąsiedzi

Zapraszamy na cykl koncertów plenerowych MUZYCZNI SĄSIEDZI na Placu Ratuszowym! 
5 wakacyjnych sobót pełnych świetnej muzyki!
Zagrają dla Państwa artyści z Polski i Niemiec!
Zobaczcie poniżej co czeka nas w poszczególne dni:

SOBOTY | 19:00

03.07 - Johannes Gerstengarbe & Band (D) YaniKa & Szymon Justyński (PL)

10.07 - Chór "Budyšin"  (D) Małgorzata Przybysz (PL)

24.07 - Duo Amoratado (D) Torcido Tango (PL)

31.07 - EnVivo (D) Sibidżibis (PL)

07.08 - Stojanov and the Syndicate (D) Sorter (PL)

Projekt „Partnerzy z kulturą II” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. Das Projekt Kulturpartner wird von der Europäischen Union aus den Mitteln des Europäischen Fonds für regionale Entwicklung im Rahmen des Kooperationsprogramms INTERREG Polen-Sachsen 2014-2020 gefördert.

Teatr Maska - "Kontrabasista" | 08.03.2020
KONTRABASISTA to przepełniony groteską, śmiechem i nostalgią monodram. To swoisty rozrachunek życiowy niespełnionego muzyka, a tak naprawdę to właściwie każdego z nas. W monodramie miłość konkuruje z nienawiścią, a gorzki śmiech z bezsilnością. Samotność kontrabasisty to pole do popisu dla jego wyobraźni. Wyobraźnia bohatera ukazuje widzowi szereg nie tylko komicznych, ale i dramatycznych zachowań.
Otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny
Jesteś przedsiębiorcą i zajmujesz się świątecznym rękodziełem?  Prowadzisz restaurację i przygotowujesz do sprzedaży potrawy świąteczne?  Skontaktuj się z nami: otwieramy internetowy Jeleniogórski Jarmark Świąteczny.