Muzyczni Sąsiedzi

Zapraszamy na cykl koncertów plenerowych MUZYCZNI SĄSIEDZI na Placu Ratuszowym! 
5 wakacyjnych sobót pełnych świetnej muzyki!
Zagrają dla Państwa artyści z Polski i Niemiec!
Zobaczcie poniżej co czeka nas w poszczególne dni:

SOBOTY | 19:00

03.07 - Johannes Gerstengarbe & Band (D) YaniKa & Szymon Justyński (PL)

10.07 - Chór "Budyšin"  (D) Małgorzata Przybysz (PL)

24.07 - Duo Amoratado (D) Torcido Tango (PL)

31.07 - EnVivo (D) Sibidżibis (PL)

07.08 - Stojanov and the Syndicate (D) Sorter (PL)

Projekt „Partnerzy z kulturą II” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. Das Projekt Kulturpartner wird von der Europäischen Union aus den Mitteln des Europäischen Fonds für regionale Entwicklung im Rahmen des Kooperationsprogramms INTERREG Polen-Sachsen 2014-2020 gefördert.

Krokus Jazz Festiwal 2020
Zapraszamy do Jeleniogórskiego Centrum Kultury i Klubu „Kwadrat” na ul. Bankową na coroczne święto jazzu. Przez trzy październikowe dni podziwiać będziemy kilkudziesięciu znakomitych muzyków grających jazz na najwyższym poziomie.
Premiera: SEN_kartoteka improwizacje / TEATR limitowana edycja | 26.06.2020
Kartoteka Teatru Limitowana Edycja to sceniczne fiszki, porozrzucane w przestrzeni i czasie, na które widz wpada lub którymi jest adorowany. Nowy spektakl Limitowanej Edycji to przede wszystkim doskonała zabawa i lekcja wyjątkowego spotkania z widzem. Spektakl powstał we współpracy Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa w Jeleniej Górze i Jeleniogórskiego Centrum Kultury.