Warsztaty fotograficzne w JCK

Zapraszamy do udziału w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. Warsztaty odbędą się w JCK przy ul. Bankowej 28/30.

Temat zajęć :

Podstawy fotografii – 29.06.2021r. / godz. 10:00- 15:00
Czym jest fotografia?
Jak zacząć fotografować?
Sprzęt fotograficzny – rodzaje
Techniki fotograficzne- klasyczna czy cyfrowa?
Dziedziny fotografii.


Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać czym współcześnie jest fotografia, do czego służy oraz jak zacząć swą przygodę z fotografowaniem i jaki sprzęt wybrać. Podczas warsztatów będzie można np. wykonać fotografie za pomocą aparatu na klasycznym negatywie oraz aparatu cyfrowego, zobaczyć jak powstają fotografie w ciemni.

Koszt 30 zł od osoby (w cenie warsztatów materiały fotograficzne)

Fotografia otworkowa – 30.06.2021 r. godz. 10:00 – 15:00
Jak wykonać samodzielnie aparat fotograficzny?
Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z konstruowaniem kamer otworkowych, naświetlaniem i obróbką materiałów światłoczułych w ciemni fotograficznej.


Koszt 30 zł od osoby (w cenie warsztatów materiały fotograficzne)

warsztaty poprowadzi Tomasz Mielech

Ilość miejsc jest ograniczona
Informacje i zapisy pod adresem tomasz.mielech@poczta.fm

MAMalucha Polsko - Ukraińska „Akademia Mamy i Malucha”
Zapraszamy wszystkie mamy ze swoimi pociechami od 1 do 3 roku życia na kreatywne spotkania pełne nauki poprzez zabawę. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu w czwartki w godzinach 10:00–12:00. Pod czujnym okiem znakomitych i doświadczonych pedagogów z Polski i Ukrainy, dzieci oraz mamy doświadczą wyjątkowej okazji integracji społecznej w językowym tyglu.
DKF dla najmłodszych! - każda środa wakacji!
W każdą środę wakacji! zapraszamy na „DKF NA WAKACJACH” czyli cykl najnowszych i najciekawszych produkcji kinowych dla dzieci (JCK Kwadrat, ul. Bankowa, godz.10.30, bilet 10 zł dla pary dziecko - opiekun). Zapraszamy do zakupu biletów na stronie: bilety.jck.pl