Koncert online: Karolina Czarnecka | Otwarcie Festiwalu PESTKA 2021

Międzynarodowy Festiwal Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021 idiom: RAZEM! DOKĄD?


Ze względu na panujące obostrzenia zapraszamy wszystkich na oglądania streamu z otwarcia XII Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2021!
Oglądać można z każdego miejsca świata, z domu, z pracy, z ogródka, gdzie tylko chcecie.


28 kwietnia 2021, godzina 19:00
Koncert Karoliny Czarneckiej
na żywo z Sali Widowiskowej JCK.


Gdzie możecie oglądać?
festivalpestka.pl
oraz na profilach fb:
Jeleniogórskie Centrum Kultury
Pestka Festival
Karolina Czarnecka
Strimeo


Dołącz do wydarzenia: https://fb.me/e/j01GoFSDD

Zapraszamy!


Karolina Czarnecka porusza się po różnych dziedzinach sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Jest dyplomowaną lalkarką i prawie dyplomowaną aktorką dramatyczną; współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Żelaznych Wagin oraz Gangu Śródmieście.
W 2014 roku artystka wydała debiutancką solową EP-kę „Córka”, na której znalazły się – obok przeboju z PPA – piosenki „Zjawa” czy „Demakijaż” z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlami „Anaruk” i „Mój pokój” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej na pierwszym krążku. Płytę promowała trasa koncertowa „Solarium 2.0 18/19”. Artystka zagrała również znakomicie przyjęte koncerty na Pol’and’Rock Festival 2019 oraz na Scenie Ż Męskiego Grania w Krakowie.
W listopadzie 2019 r. ukazała się płyta „Cud”, którą promują single „Módl się za nami” i „Trzydzieści”. Artystka mówi o „Cudzie”: Jest rapowo i folkowo. Konserwatywne wartości i magię Podlasia zderzam z liberalną bańką, którą współtworzy Warszawa, miasto w którym żyję. Zderzam Wschód z Zachodem, sacrum z profanum, folk z rapem i nieustannie szukam świeckiej duchowości.
W maju 2020 r. artystka wysłała pocztówkę-klip z Wyspy Kwarantanna do piosenki „Polska musi uwierzyć w miłość”, a latem ukazał się singiel „Pielgrzymka”, w którym gościnnie rapuje Sarius.


Karolina Czarnecka w sieci:
www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial
www.instagram.com/Karolina_Czarnecka_
www.youtube.com/KarolinaCzarneckaOfficial
https://spoti.fi/2KzS8lW


Posłuchaj i zobacz:
„Pielgrzymka” feat. Sarius: https://youtu.be/VvaxrExzvOs
„Módl się za nami”: https://youtu.be/GFygQ1B0Z3E
„Trzydzieści”: https://youtu.be/Z2it2DKiSjA
„Polska musi uwierzyć w miłość”: https://youtu.be/XDPhPbJfpR8
„Mój pokój”: https://youtu.be/1Dl-4D6qwLI
„Anaruk”: https://youtu.be/agc_pOojTvQ
„Za siedmioma blokami”: https://youtu.be/FSegFlhFYrg
„Hera koka hasz LSD”: https://youtu.be/i_yIxAsR534
____________________________________________
Projekt „RAZEM W PRZYSZŁOŚĆ!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. | Das Projekt „Zusammen in die Zukunft!” wird durch die Europäische Union aus den Mitteln des Europäischen Fonds für regionale Entwicklung im Rahmen des Operationellen Programms der grenzübergreifenden Zusammenarbeit Polen-Sachsen 2014–2020 gefördert. Pokaż mniej
Interreg PL-SN 2014-2020

Wieczór japoński w DKF Klaps | 18.11.2021
Zapraszamy na wieczór japoński w DKF Klaps. Impreza organizowana dzięki pomocy Ambasady Japonii w Polsce i Japan Foundation. Wyświetlimy dla Państwa film: Opowieść o gotującym samuraju
Serdecznie zapraszamy na Majowy Jarmark w Jilemnicach!
Jeleniogórskie Centrum Kultury wraz z organizatorem Společenskym důmem w Jilmelnicach zapraszają na Majowy Jarmark w Jilemnicach! 21 maja 2022 r. w Jilemnicach będą koncerty, pokazy rzemiosł, stoiska z dobrem wszelakim, a nade wszystko świetna zabawa! Szczegółowy program na plakacie. JCK oferuje dla chętnych miejsca w autobusie.